Rajinikanth محکوم دهلی خشونت تماس های این وزارت خانه را شکست’

Rajinikanth صحبت در مورد خشونت در دهلی نو منجر به مرگ بیش از 20 نفر است. او اظهار داشت از آن به عنوان شکست اتحادیه خانه وزیر Amit Shah. صحبت کردن با رسانه ها در چنای جنوب سوپراستار اظهار داشت که خشونت یک شکست اطلاعاتی دولت مرکزی و محکوم آن است.

از او پرسیده شد که آیا آن را یک شکست از خانه وزیر آمیت شاه که Rajinikanth گفت: “شکست اطلاعاتی است که در خانه وزیر را شکست.” این بازیگر همچنین گفت: خشونت در دهلی زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از این است که “زمینه صادر کند’.

Rajinikanth است که همه مجموعه ای برای ورود به سیاست در ادامه می گویند که وجود دارد این است که هیچ مشکلی در تظاهرات مسالمت آمیز را به خشونت گرایید. او همچنین گفت: زمان اعتراض به تابعیت (متمم) قانون فراتر رفتن از محدودیت ها و باید برخورد با دست آهن.

نه پیش بینی دولت مرکزی لغو CAA, Rajinikanth گفت: این مرکز تا به حال به وضوح توضیح داده شده در مورد جمعیت ملی ثبت نام (NPR) و باید وجود داشته باشد هیچ سردرگمی است.

Rajinikanth گفت: این غم انگیز است که او است که به عنوان سخنگوی BJP. او گفت: برخی از احزاب تحریک تظاهرات را به نام دین و به شدت محکوم کرد کسانی که با توسل به چنین شیوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>