راجستان بحران سیاسی: Ashok Gehlot رهبری کنگره رژیم برنده پشتیبانی از دو BTP MLAs

راجستان وزیر Ashok Gehlot در روز شنبه دست آورد به پشتیبانی از دو MLAs از Bharatiya قبیله ای حزب (BTP) روز پس از حزب منطقه ای تا به حال قطع روابط با Gehlot رهبری کنگره دولت در دولت است. حزب اتحاد دو MLAs در دولت و مجلس – Ramprasad و Rajkumar Roat.

جالب BTP قبلا در روز دوشنبه قطع روابط با Gehlot رژیم با شلاق صادر شده به آن قانونگذاران درخواست آنها را به شدت خودداری از حمایت از دولت کنگره را در مورد کف تست.

مدت کوتاهی پس از این سیاسی, درام, اطراف این دو قانون تشدید با Roat ادعا یک روز بعد که او برگزار می شد در یک “گروگان-مانند وضعیت” است و پلیس ایالتی بود که محدود کردن خود جنبش عمومی در جیپور و در پی آن خروج پشتیبانی از Ashok Gehlot رهبری کنگره رژیم است.

اما در طول این در حالی Gehlot همواره ادعا کرد که BTP خواهد حمایت خود را از دولت و خروج از حمایت شد و با توجه به سوء تفاهم است.

روز بعد در اینجا ما با BTP MLAs مجددا بر حمایت خود را با Gehlot دولت است. رئیس جمهوری در زمان به حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی میکروبلاگینگ توییتر برای تایید این خبر از قانونگذاران اعلام حمایت خود را.

“هر دو MLAs از Bharatiya قبیله ای حزب (BTP) ضمن اعلام حمایت از به دولت پس از جلسه دولت خود را اجرایی مقامات و بحث خود را با خواسته های” Gehlot توییتی هندی در وب سایت.

دفتر خود را نیز ارسال شده یک عکس از او دریافت نامه ای از حمایت از MLAs.

مدت کوتاهی پس از آن وزیر Gehlot ملاقات راجستان فرماندار Kalraj Mishra در اقامتگاه رسمی و آگاهانه او در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت در برابر بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع همه گیر.

راجستان کنگره همچنان در آشفتگی پس از نهفته تفاوت بین Sachin خلبان و وزیر Ashok Gehlot آمد در باز است. خلبان اخراج شد به عنوان راجستان معاون وزیر امور خارجه و رئیس کنگره در جولای 14.

Gehlot سرزنش کرده BJP به تلاش برای بی ثبات کردن دولت توسط شکار MLAs.

خلبان شد miffed پس از SOG فرستاده او را متوجه به رکورد بیانیه خود در مورد اتهام شکار غیر قانونی از کنگره MLAs در دولت است.

تیم خلبان تا به حال مدعی حمایت از به عنوان بسیاری از 30 شورشی MLAs که آماده بودند به رها Gehlot رهبری کنگره رژیم اگر فشار آمد به پرتاب. به عنوان گزارش در حال حاضر موضع شورشیان از جمله خلبان هستند اظهار داشت به 19 همراه با سه مستقل که همچنین حمایت از آنها.

با بازگشت دو MLAs به Gehlot اردوگاه تعدادی از قانونگذاران حمایت از دولت افزایش یافته است به 105 به عنوان آن را به درستی حدس زد که در چنین یک وضعیت مخاطره آمیز هر MLA حمایت شمارش به عنوان وزیر نیاز به پشتیبانی از حداقل 101 قانون گذاران برای حفظ رژیم خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de