راجستان فرماندار Kalraj Mishra مسائل منظور تشکیل جلسه مجلس از اوت 14

پس از روز ها از عدم قطعیت راجستان فرماندار Kalraj Mishra روز چهارشنبه با صدور دستور برگزاری یک جلسه مجلس از اوت 14.

این می آید پس از وزیر Ashok Gehlot رهبری کابینه فرستاده چهارم پیشنهاد به Mishra به دنبال تشکیل جلسه مجلس.

“ما باید دوباره ارسال پیشنهاد به فرماندار Kalraj Mishra به دنبال تشکیل جلسه مجلس. ما امیدواریم که فرماندار را قبول پیشنهاد این زمان و اعلام تاریخ شروع جلسه به زودی” گفت: راجستان وزیر Pratap Khachariyawas در روز چهارشنبه.

پیش از آن در روز Mishra خواسته بود دولت به عمد بر نیاز برای 21 روز دوره توجه و حفظ اجتماعی فاصله هنجارها در مورد اعتماد به نفس حرکت است نقل مکان کرد و در حالی که بازگشت سومین پیشنهاد ارسال شده توسط Gehlot به تشکیل یک جلسه مجلس.

Mishra تا به حال در تاریخ 27 ژوئیه گفت که راج Bhavan هرگز در نظر گرفته شده “نه به تماس” جلسه مجلس و خواسته Gehlot دولت به عمد در سه نقطه از جمله 21 روز دوره توجه برای برگزاری یک جلسه و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

او گفت: این اظهارات از دولت آن را روشن است که آن را می خواهد برای آوردن اعتماد رای اما هیچ اسمی از آن در این طرح ارسال شده برای برگزاری این جلسه است.

راجستان کنگره در بحران پس از نهفته تفاوت بین Sachin خلبان و Gehlot آمد در باز است. خلبان برداشته شد به عنوان معاون وزیر و دولت واحد رئیس کنگره است.کنگره را متهم به بی جی پی از غرقه شدن در اسب-تجارت برای پایین آوردن Gehlot دولت است. بی جی پی اتهامات را رد کرده.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net