راجستان: 24 مرده پس از سقوط اتوبوس به رودخانه در بوندی CM Gehlot اعلام سابق gratia تومان 2 لاخ هر یک به قوم و خویش

راجستان وزیر Ashok Gehlot روز چهارشنبه اعلام کرد یک سابق gratia تومان 2 لاخ هر یک به بعدی از خویشاوندان متوفی که ملاقات سرنوشت خود را در یک تصادف اتوبوس در روز قبل از آن.

خصوصی, اتوبوس, سقوط به Mej رودخانه در Lakheri منطقه راجستان را Bundi منطقه, کشته شدن 24 نفر و زخمی شدن پنج, خبرگزاری ANI گزارش شده بود.

“من عمیقا غمگین برای یادگیری در مورد این حادثه غم انگیز در بوندی در آن حدود 24 نفر از دست داده اند و زندگی پس از سقوط اتوبوس به رودخانه Mej. من صمیمانه تسلیت به خانواده های داغدیده که از دست عزیزان خود را در این فاجعه است. من آرزوی شفای عاجل برای همه مجروح” راجستان وزیر Ashok Gehlot بود توییتی پیش از آن در روز.

بر اساس گزارش 28 نفر سفر در اتوبوس در راه خود را به یک جشن عروسی. در حالی که گذر گاه سراسر یک پل بر روی رودخانه است که هیچ نرده یا پشتیبانی از راننده ناگهان تعادل خود را از دست داده و اتوبوس و سقوط به رودخانه, کشتار بسیاری از مسافران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>