راجا موکرجی برنده بزرگ مفتخر به عنوان سبک ترین تشریفات هند در BW تشویق جوایز و کنفرانس 2020

راجا موکرجی برنده بزرگ مفتخر به عنوان سبک ترین تشریفات هند در BW تشویق جوایز و کنفرانس 2020 – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 08, 2020, 20:05 IST | همکاری محتوا | بمبئی

این مرد از بسیاری از استعدادهای راجا موکرجی برنده BW تشویق جوایز و کنفرانس 2020 به عنوان او می شود مفتخر به عنوان سبک ترین تشریفات هند

این مرد از بسیاری از استعدادهای راجا موکرجی برنده BW تشویق جوایز و کنفرانس 2020 به عنوان او می شود مفتخر به عنوان سبک ترین تشریفات هند است.

به طور گسترده ای شناخته شده برای خود را بیش از حد انرژی خود را از گرایش به ارتباط با مخاطبان و البته خود را در نقطه سبک بازی راجا موکرجی رسیده به نقطه عطف دیگری در کار خود را توسط کیسه یکی از تحسین شده ترین جوایز در بخش خدمات.

BW تشویق جوایز یکی از پرطرفدار ترین جوایز در این مراسم و موش صنعت فضایی به اذعان دستاوردها در زمینه بازاریابی تجربی, رویداد, صنعت, عروسی, و موش میباشد.

راجا موکرجی یکی از شیک ترین و مشهور Emcees از خدمات صنعت. از جشنواره IPs به شرکت ها برای مراسم عروسی به سفارشی ایجاد موسیقی برای برندها و یوتیوب مصاحبه سری Raja شده به صنعت برای بیش از یک دهه است و در حال اجرا قوی با خود همیشه جذاب استعداد.

رجا که دیدنی تشریفات می افزاید: جذابیت را به خود خیره و دقیق یک ظاهر طراحی شده. از تاب 3XL خیابان می پوشد به پوشیدن لباس و Jodhpuris, Raja تعیین کرده است یک معیار و چگونه!

در طول سال رجا مشغول به کار با تعداد زیادی از مارک های مشهور, یعنی, Aditya Birla گروه راه اندازی تاتا Tigor – تاتا موتورز, شعر روز خانواده Top 40 زنان رهبری جوایز Bacardi شب Ansys – Nasdaq ذکر شده رهبر جهان در شبیه سازی رهبری زنان سمپوزیوم به نام چند. اینکه یک IP و یک جشنواره متخصص رجا به میزبانی هند هفته دوچرخه 1,2,3,4 & هند هفته دوچرخه در تور FCC – تماس کامل مسابقات (MMA هند) به گل عجله MFC – Mixology و Flairology.

ابراز قدرشناسی خود Raja سهام “با تشکر از شما به دنیای کسب و کار برای تصدیق چیزی که برای من خیلی شخصی است و چیزی است که من معتقدم در سبک!
برای من سبک بیان. در حال رشد به عنوان یک شورشی به استیلای تا در بهترین شرکت, مرحله, به, تاب, تازه ترین و لوکس ترین IPs به اجرای موسیقی رپ بر روی صحنه است.
دو چیز است که شده ثابت در زندگی من
1. میکروفون
2. من راه بیان شخصیت من در مرحله میکروفون است که سبک من. #MicrophoneDuties”.

او در ادامه می افزاید: “این نمی توانست ممکن است بدون من خیلی دوست خاص Ms Sarita Raghuvanshi با تشکر از شما برای همیشه به من کمک تصمیم بگیرد چه چیزی برای پوشیدن دارم چون. گاهی اوقات هنگامی که شما در حال تکان دادن یک بیانیه شما فقط نمی دانم چقدر است دیوانه است دیوانه است. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم. من می خواهم برای تشکر از خود من. بله کاملا. از تاب 3XL خیابان پوشند مناسب به jodhpuris. آن را فقط به مد و لباس. این سفر من به عنوان یک مرد که من دیدن تکامل است. بهترین شانس هر کسی که برنده بهترین تشریفات و یا بهترین تشریفات شرکت های بزرگ. من که برای یک سال آینده.
#MicrophoneDuties رجا .. سلام!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de