راه آهن اجرا می شود آموزش های ویژه به حمل رشته کارگران از Telangana به Jharkhand

راه آهن هند در روز جمعه فرار یک قطار ویژه برای حمل رشته مهاجر از Telangana به Jharkhand در میان coronavirus COVID-19 مستند.

با توجه به بیانیه صادر شده توسط راه آهن هند این قطار ویژه حمل حدود 1200 رشته مهاجران از Lingampally در Telangana به Hatia در Jharkhand. این خواهد بود که برای اولین بار قطار به اجرا در پس این مستند آغاز شد.

“امروز صبح با یک قطار ویژه اجرا شد از Lingampalli به Hatia در صورت درخواست دولت از Telangana و طبق دستورالعمل وزارت راه آهن. تمام اقدامات احتیاطی لازم از جمله قبل از غربالگری مسافران اجتماعی حفظ فاصله در ایستگاه و در قطار بودند به دنبال” یک بیانیه رسمی از راه آهن گفت.

24-مربی قطار آغاز شده و در 4.50 هستم در روز جمعه.

“این تنها یک *یک قطار ویژه* و هر قطار بیشتر باید برنامه ریزی شده تنها به عنوان در هر دستورالعمل از وزارت راه آهن و در صورت درخواست از هر دو مبدا و مقصد دولت در دولت” در این بیانیه اضافه شده است.

اتفاقا جمعه نیز سازمان بین المللی کار روز است.

هند همچنان در یک مستند که تمدید شده است تا آوریل 3. با توجه به محدودیت رشته مردم در نقاط مختلف کشور به عنوان حمل و نقل عمومی شده است به طور کامل محدود شده است و با وجود محدودیت در حرکت کلی مردم نیز هست.

روز چهارشنبه دولت اشاره کرد که مستند است به احتمال زیاد تمدید مارس 3, اما بسیاری از مناطق خواهد شد “قابل توجه تسهیلات” از محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de