راه آهن تجدید نظر افراد با شرکت morbidities شهروندان ارشد, کودکان زیر 10 برای جلوگیری از سفر ‘Shramik’ ویژه

راه آهن هند در روز جمعه درخواست مردم برای جلوگیری از سفر ‘Shramik’ قطار ویژه اگر آنها شرکت morbidities مانند فشار خون و دیابت و سرطان است.

این می آید و پس از گزارش از مرگ و میر در قطار ویژه در حال اجرا به حمل و نقل رشته کارگران مهاجر از نقاط مختلف کشور است.

“مشاهده شده است که برخی از افرادی که بهره گرفتن از این سرویس باید از قبل موجود شرایط پزشکی که تشدید خطر آنها در طول COVID-19 بیماری همه گیر. چند تاسف موارد مرگ و میر مربوط به قبل موجود شرایط پزشکی در حالی که سفر کرده اند اتفاق افتاده است” راه آهن گفت: در یک تجدید نظر شود.

علاوه بر درخواست از مردم با شرکت morbidities برای جلوگیری از سفر راه آهن نیز خواسته زنان باردار و کودکان زیر سن 10 سال و افراد بالای 65 سال سن برای جلوگیری از سفر با راه آهن.

“به منظور حمایت از افراد آسیب پذیر از COVID-19 در خط با وزارت امور سفارش هیچ 40-3/2020-DM-I(A) مورخ 17.05.2020 وزارت راه آهن باعث می شود یک درخواست تجدید نظر است که افراد با شرکت morbidities (به عنوان مثال فشار خون بالا و دیابت و بیماری های قلبی و عروقی و سرطان و نقص ايمنی شرایط) زنان باردار و کودکان زیر سن 10 سال و افراد بالای 65 سال سن ممکن است برای جلوگیری از سفر با راه آهن به جز زمانی که آن را ضروری است”درخواست تجدید نظر به اشتراک گذاشته شده توسط وزیر راه آهن Piyush Goyal گفت.

راه آهن هند روز پنجشنبه گفت: این 3736 “Shramik’ قطار ویژه شده اند operationalised از کشورهای مختلف در سراسر کشور و حدود 50 لاخ مهاجران منتقل شده اند در 27 روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>