یک روز پس از گوگل اعلام کرد که این سیم پیچ پایین آن ‘ایستگاه’ برنامه ای است که ارائه WiFi رایگان در بیش از 400 ایستگاه در هند RailTel روز سه شنبه روشن است که آن را ادامه خواهد داد به ارائه رایگان خدمات اینترنت در بیش از 5600 ایستگاه های راه آهن در سراسر هند است.

با توجه به بیانیه رسمی توسط RailTel یک Miniratna PSU تحت وزارت راه آهن, گوگل, ارائه, رادیو, شبکه دسترسی (زد) و پشتیبانی فن آوری در حالی که RailTel ارائه زیرساخت های فیزیکی و پهنای باند اینترنت در 415 A1, A,C دسته ایستگاه های تنها.

“ما وارد یک 5 سال قرارداد با گوگل برای حمایت از ما با راه اندازی Wi-Fi را در 415 ایستگاه های تنها و قرارداد در حال رفتن به منقضی در مارس سال 2020 است. اما RailTel ادامه خواهد داد به ارائه بدون وقفه خدمات فای با همان سرعت و کیفیت شبکه به مسافران در این 415 ایستگاه های پس از ماه مه سال 2020 به عنوان به خوبی. ما صمیمانه ارزش حمایت ما دریافت از گوگل در این سفر کردند.”

RailTel همچنین تایید کرد که آن را ادامه خواهد داد به ارائه WiFi رایگان در بیش از 5600 ایستگاه های راه آهن از جمله 416 که راه اندازی شد و با ویژگی های پشتیبانی از گوگل. “مسافر را ندارد و در صورت هر گونه ناراحتی در نظر Wi-Fi در دسترس است. ما همچنین در ادامه به اجرای Wi-Fi در تعادل ایستگاه” در این بیانیه جزئیات بیشتر.

روز دوشنبه گوگل اعلام کرده بود که آن را به قطع آن ‘ایستگاه’ برنامه به عنوان داده های تلفن همراه قیمت تبدیل شده اند بسیار ارزان در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im