رادیو شهر بیدار کننده صندوق ابتکار ‘Dabbewale ka Dabba Bharo’ امید به Dabbawalas در مستند

رادیو شهر بیدار کننده صندوق ابتکار ‘Dabbewale ka Dabba Bharo’ امید به Dabbawalas در مستند – زندگی

منتشرشده: ژوئن 30, 2020, 14:14 IST | همکاری محتوا | بمبئی

از طریق صندوق بیدار کننده ابتکار رادیو شهر جمع آوری شده و تحویل Rs 21 lakhs به بمبئی Dabbawala انجمن

در میان Covid-19 در سراسر جهان همه گیر و مستند بسیاری از مردم پیدا کردن آن را دشوار است به هر دو به پایان می رسد دیدار. در میان آنها هستند بمبئی Dabbawalas که همیشه تضمین که خوشمزه, گرم خانه غذا پخته شده به ما می رسد در زمان هر روز امروز در حال مبارزه برای یک وعده غذایی خود به خود صفحات. رادیو شهر هند پیشرو شبکه رادیویی راه اندازی یک جمع آوری کمک ابتکار Dabbewale ka Dabba Bharo به اصرار Mumbaikars به جلو آمده و کمک نسبت به این ابتکار. مختلف دیجیتال اثرگذارندهها مانند آمریتا رائو, Sahil Khan, Rohit Roy, Aditi Singh Sharma, Abhijeet Sawant, Madhushree بمبئی foodie و غیره لنت حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی.

رادیو شهر در بمبئی آغاز جمع آوری کمک ابتکار عمل در ماه آوریل که در آن همه RJ را در سراسر خود را نشان می دهد به اشتراک گذاری شده است وضعیت فعلی Dabbawala را در جایی که بیش از 5 هزار Dabbawalas در سراسر بمبئی در حال پیدا کردن آن دشوار است برای تغذیه خانواده خود را از مستند اعلام شد. شده است وجود دارد یک پاسخ قاطع از شهروندان با کمک ریختن و Rs 21 لاخ شده اند جمع آوری شده و تحویل به بمبئی Dabbawala انجمن.

برای جلب گسترده تر رسیدن و جمع آوری پول بیشتر رادیو شهر ایجاد تصویری که ترویج شده است در سراسر رادیو شهر social media دسته. رادیو شهر همواره در خط مقدم برای کمک به شهر و شهروندان خود را از طریق طرح های مختلف مانند این و گسترش موج مثبت.

در مورد رادیو شهر:

رادیو شهر بخشی از موسیقی پخش محدود (MBL) است یک شرکت تابعه از Jagran Prakashan Ltd. به عنوان اولین FM رادیو پخش در هند و با بیش از 18 سال تجربه و تخصص در صنعت رادیو و رادیو شهر همواره شماره یک ایستگاه رادیویی در بنگلور و بمبئی با 24.5 درصد و 15.4 درصد متوسط listenership سهم بود. (منبع: RAM, داده, TG: 12+ دوره: هفته 1, 2013 به هفته 11, 2020). رادیو شهر دهلی رتبه #2 با 13.5 درصد متوسط listenership به اشتراک گذاری (منبع: RAM, داده, TG: 12+ دوره: هفته 1, 2019 به هفته 11, 2020).

پخش موسیقی محدود در حال حاضر 39 ایستگاه در سراسر 12 متحده متشکل از 62 درصد از این کشور FM جمعیت. رادیو شهر می رسد به بیش از 69 میلیون شنونده در 34 شهرستانها تحت پوشش AZ تحقیقات 2019 (منبع: AZ پژوهش و گزارش). شبکه فراهم می کند زمینی برنامه نویسی همراه با 17 وب سایت های دیگر-ایستگاه از طریق آن, دیجیتال, رابط, www.radiocity.in.

رادیو شهر پیشگام تکامل از رادیو FM با ارائه محتوای منحصر به فرد است که راه گشا و فراخوانی شهر شور و شوق در میان شنوندگان خود را با نام تجاری فلسفه “دستمال دستمال Mein Daude شهر”. این شبکه معرفی طنز و مفهوم خاله عذاب در رادیو با Babber شعر و عشق گورو بود. آن را نیز آغاز Radio City آزادی جوایز, یک پلت فرم به رسمیت شناختن موسیقی مستقل و ارائه یک گفتوگو به جوانه زدن خوانندگان با رادیو شهرستان سوپر خواننده اول استعداد آواز شکار در رادیو.

Radio City صعود 85 جوایز سراسر ملی و بین المللی سیستم عامل مانند طلایی Mikes هند رادیو فروم نیویورک جوایز ACEF جوایز ، در سال مالی 2019-2020. رادیو شهر همواره برای 7 بار در “هند بهترین شرکت برای کار’ مطالعه انجام شده توسط محل عالی برای کار موسسه. رادیو شهر نیز به رسمیت شناخته شده در هند بهترین محل های کار برای زنان – 2019 و دارای رتبه در میان برترین 75 سازمان در لیست. در سال 2020, رادیو, شهرستان رتبه 4 در ‘بزرگ بهترین محل های کار در آسیا با توجه به GPTW بررسی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de