نژادپرستانه Carrollton دانش آموزان دبیرستان اخراج پس از N-Word پخت و پز ویدئو می رود ویروسی


Illustration for article titled Racist Carrollton High School Students Expelled After N-Word Cooking Video Goes Viral

تصویر: ایمیل های روزانه (YouTube)

Carrollton دبیرستان در کارولتون گرجستان موفق به دریافت خود را اخراج—با وجود کلاس در جلسه با توجه به در حال انجام ملی بهداشت و درمان اضطراری—از آنجا که آنها تا به حال هنوز نمیفهمد که ویروسی نژادپرستی ،

تبلیغات

نیوزویک گزارش که یکی نر و یکی سفید زن Carrolton دانشجو فکر کردم این یک ایده خوب برای ارسال ویدئو به Infinite از خود را در آینه حمام انجام مسخره پخت و پز نشان می دهد.

زن دانشجو آغاز می شود گفت: “هی امروز ما در حال ساخت…” به دنبال دوربین زوم کردن به نزول نشان دادن کلمه “niggers” نوشته شده است بر روی یک تکه کاغذ نوت بوک که در آن دانشآموزان با صدای بلند بخوانید.

تبلیغات

دانش آموزان شروع ریختن فنجان آب با برچسب نمایندگی “مواد” بیش تکه کاغذ.

“اول ما ‘سیاه'” دختر شنیده می شود گفت. “آینده ما” ندارد پدر,'” مرد دانشجو ادامه داد. “مواد” نیز شامل “خوردن هندوانه و مرغ سرخ شده” است که نه به عنوان توهین آمیز آن را به عنوان احمقانه است چرا که مردم سیاه نیستند به طور معمول شرمنده از میل ما برای مرغ سرخ شده یا هندوانه—nigga, مرغ سرخ شده و هندوانه خوشمزه هستند.

تبلیغات

یکی از این جام بود با برچسب “مردم.” مرد دانش آموز را پر می کند این جام چند بار یادآوری میکند که مردم سیاه راب “به طور خاص سفیده” در اغلب موارد با وجود این واقعیت است که آمار جرم و جنایت نشان می دهد که بسیاری از جنایات در حال intraracial.

یک جام که دو دانش آموز سمت چپ خالی شد برچسب “باعث می شود گزینه های خوب” یادآوری میکند که ما نمی. البته هر کسی با یک مغز را تشخیص طنز در که با دیدن عنوان این ویدئو ثابت می شود یک مثال درخشان از قطعا بد انتخاب—یک به پایان رسید که در خود اخراج.

تبلیغات

“امشب آن آورده شده است توجه به من که یک تصویری نامناسب ایجاد شده در Infinite پلت فرم رسانه های اجتماعی,” کارولتون مدارس سرپرست علامت آلبرتوس نوشت: توییتر پنج شنبه. “لطفا می دانم که این فیلم قرار گرفته است بلافاصله و هر دانش آموز درگیر در تولید این فیلم را در صورت عواقب جدی است. کارولتون مدارس اولویت است سلامت و رفاه دانش آموزان ما و این نوع رفتار را تحمل نمی کند.”

آلبرتوس گفت که فیلم “نه نماینده منطقه احترام برای همه مردم” و “نژادپرستانه رفتار مشاهده شده در این ویدئو به راحتی نقض این استاندارد است.”

تبلیغات

“آنها دیگر دانش آموزان در Carrollton دبیرستان,” او اضافه شده است.

این موضوع ما را با یک سوال و یک نقل قول از کریس تاکر “اسموکی” از فیلم جمعه: “چگونه شما را اخراج کنید در روز خود را خاموش؟”

تبلیغات

چرا که به طور جدی شما رو به یک زن و شوهر از احمق چاق به اخراج زمانی که مدرسه نیست حتی در جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de