R. K. بین المللی Rohit Khosla درایو کسب و کار با یک نابغه ذهن

R. K. بین المللی Rohit Khosla درایو کسب و کار با یک نابغه ذهن – شیوه زندگی

به روز شده: May 01, 2020, 15:57 IST | همکاری محتوا |

یک نبوغ واقعی اغلب انتخاب یک مسیر کمتر سفر می کند و آن را خود. Rohit Khosla روشن به خوبی واجد شرایط به خوبی بخوانید و کارآفرین بسیار موفق است و مظهر آن است.

Rohit Khosla

Rohit Khosla

یک نبوغ واقعی اغلب انتخاب یک مسیر کمتر سفر می کند و آن را خود. Rohit Khosla روشن به خوبی واجد شرایط به خوبی بخوانید و کارآفرین بسیار موفق است و مظهر آن است. خود را نیروی انسانی شرکت مشاوره, R. K. بین المللی اختصاص داده شده به ایجاد یک “بی نظیر برجسته باقی مانده الهام بلند پروازانه و برای همیشه مایل به رفتن مایل اضافی و اجازه مزایای خدمات ما تحمل شهادت به مشتریان ما است.” از جمله آرمان های بلند هستند چه رانندگی این مرد جوان را مزه برای کسب و کار. اما قبل از آن کمی در مورد پایه و اساس که در آن Rohit ساخته شده است این نامی حرفه ای.

پس از Rohit Khosla حاضر سر از R. K. گروه بین المللی گذشت از معتبر Shri Ram, کالج بازرگانی به عنوان یک دانشگاه دهلی دائم الخمر چشم های او پر از ستاره برای آینده ای روشن. مستقیم از کالج او رفت و به یکی دیگر از مشهور نهاد دانشگاه آکسفورد با یک بورس تحصیلی کامل به دنبال MBA با تخصص در کارآفرینی است. او نه تنها توقف وجود دارد و درست مانند یک واقعی نابغه است. او رفت بر انجام دوره های تخصصی از جمله برجسته موسسه به عنوان کسب و کار هاروارد, مدرسه کسب و کار وارتون مدرسه و مدرسه اقتصاد لندن.

در سال 2014 Rohit به خانه آمد برای پیوستن به خانواده کسب و کار. او در حال حاضر مدیر – استراتژی و عملیات در شرکت خود و دسته منافع کسب و کار مستقر در هند ، کویت ، امارات متحده عربی و کره جنوبی. او در نظر گرفته شده است به یک “نتیجه محور حرفه ای” که نشان داده “عالی توانایی به موفقیت همکاری با تیم و مشتریان” برای به انجام رساندن اهداف شرکت و اجرای استراتژی است.

عدم تمایل برای استراحت در laurels از بزرگان, Rohit در ادامه به تحکیم خانواده کسب و کار با چندین سرمایه گذاری های جدید مانند “ستاره جدید پزشکی مرکز Khosla Exim Pvt. Ltd. & R. K. بین المللی توسعه مهارت مراکز.”

کنگلومرا به نام R. K. گروه بین المللی است که به ارزش بیش از 500 میلیون دلار در حال حاضر و Rohit در حال حاضر با هدف تبدیل آن به یک میلیارد دلار است. با این پویا جوان تاجر در راس امور آن را نمی خواهد طولانی قبل از Rohit این رویا درست می آید بیش از حد!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de