Questlove 7-ساعت Stevie Wonder مجموعه برجسته B-Sides, مجموعه تلفیقی کمیاب و یک تماس تلفنی از آقای ‘بسیار خرافاتی’ خود


Illustration for article titled Questloves 7-Hour Stevie Wonder Set Featured B-Sides, Rarities, and a Phone Call from Mr. Very Superstitious Himself

عکس: کوین زمستان (گتی ایماژ)

مانند بسیاری از مردان سیاه و زنان در سن معینی من با وسواس Stevie Wonder—که به معنی گسترش انجیل از Stevland Hardaway موریس در هر فرصتی و ابتلا به روح القدس در بی شماری “تعجب کامل” ادای احترام احزاب که DJ Spinna می اندازد در سراسر کشور است.

برای کسانی که هنوز به تجربه شادی غیر قابل بیان به عنوان شناخته شده تعجب کامل تصور کنید یک مکان جادویی که در آن دی جی چرخش جز Stevie Wonder ب-طرف اجراهای زنده می آمیزد و کلاسیک بی انتها در حالی که مردم در واقع رقص به جای خیره شدن تلفن های همراه خود را تمام شب.

تبلیغات

اگر آن را برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد با تشکر از جهانی همه گیر در حال حاضر آن واقع است. اما به لطف شگفتی—هیچ جناس در نظر گرفته شده—تکنولوژی Questlove از ریشه به دنبال پس گرفتن برخی از سحر و جادو که در این آخر هفته خود را در طول آخرین بصورت زنده DJ set.

درستی با عنوان “Stevland شنبه” Okayplayer گزارش که مجموعه ای ویژه “شش ساعت را پوشش می دهد, کلاسیک, زنده, طول می کشد و مجموعه تلفیقی کمیاب.” آن را نیز به دنبال “شش درجه به زبان مادری” یک شبیه ادای احترام و تجلیل از افسانه های بومی زبان جمعی که شامل A Tribe Called Quest, Queen Latifah, De La Soul و دیگر رپ مشاهیر.

کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به لحن در روز شنبه تحت درمان قرار گرفتند به نادیده گرفته سنگهای مانند “خط مقدم” از سال 1982 را اصلی Musiquarium من; “Mi Querido Amor” را به زبان اسپانیایی نسخه از خود را بی انتها serenade, “My Cherie Amour” و Syreeta رایت وحشت زده را از استیوی را “من دوست دارم هر چیزی که کمی در مورد شما” از اولین آلبوم Syreeta.

تبلیغات

آه و استیوی خود را قطع جشن به تماس در—درست مثل او شناخته شده است به پاپ تا در تعجب کامل.

“من نمی توانم نفس بکشم در حال حاضر” یک شگفت زده Questlove می گوید در یک کلیپ آپلود به توییتر.

تبلیغات

“شما نفس نفس خود را” استیوی به او می گوید. “من تماس بگیرید بعد.”

“من می توانید تماس بگیرید شما؟!” Questlove utters در ناباوری. “من باید به شما تماس بگیرید.”

تبلیغات

و البته فیلادلفیا بومی واکنش است همه ما است.

تبلیغات

تبلیغات

خارج از تشویق اجتماعی فاصله و ارائه همه ما با برخی از مقدار مورد نیاز سرگرمی ریشه’ رهبر گروه نیز با استفاده از مجموعه های DJ برای جمع آوری پول برای مواد غذایی Hub نیویورک, نیویورک شهرستان مبتنی بر سازمان که ارائه وعده های غذایی و منابع برای خانواده ها را تحت تاثیر مداوم شیوع کروناویروس.

اگر شما از دست رفته مراسم تحلیف “Stevland شنبه” این آخر هفته من به شما کردم. شما می توانید به تماشای Questlove حماسه مجموعه در تمامیت خود را در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im