“ملکه Katwe’ ستاره نیکیتا مروارید Waligwa می میرد ابتلا به تومور مغزی در سن 15


تصویر: نایروبی (YouTube)

نیکیتا مروارید Waligwa شد یک جوان تازه وارد به جهان اقدام از اوگاندا. او روشن با استعداد و ستایش او co-ستاره ها در سال 2016 دیزنی فیلم ملکه Katwe, بر اساس داستان واقعی از یک قهرمان شطرنج را از سن. پس از آن واقعا باعث تاسف من به عنوان من مطمئن هستم که آن را می کند بسیاری از, که جوان جوانه زدن بازیگر مرده است از یک تومور مغزی در سن 15 سالگی.

Waligwa بازی گلوریا در ملکه Katwe, یک دوست از شخصیت Phiona Mutesi بود که توسط Madina Nalwanga.

تبلیغات

این فیلم همچنین ستاره دار Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, که بازی Phiona و گفت: از طریق Instagram که نیکیتا “بازی گلوریا چنین با طراوت و چالاکی.

“در زندگی واقعی او این چالش از مبارزه با سرطان مغز. افکار و دعاهای من با خانواده و جامعه به عنوان آنها به نظر می آیند با داشتن برای خداحافظی خیلی زود.”

Waligwa را مرگ بود اعلام کرد در روز یکشنبه توسط Gayaza دبیرستانیک مدرسه شبانه روزی در خارج از پایتخت اوگاندا کامپالا که در آن خانم Waligwa شده بود یک دانش آموز.

تبلیغات

“شما عزیزم برای بسیاری از ما از دست شما به یک تومور مغزی در سن مناقصه” این دبیرستان گفت: در توییتر.

تبلیغات

David Oyelowo, یکی دیگر از نیکیتا co-stars نوشت: on Instagram: “او یک توپ از نور در ملکه کتوا و در زندگی است.”

تبلیغات

Waligwa تشخیص داده شده بود با یک تومور مغزی در سال 2016 و به نظر می رسید برای بهبود یافتن از بیماری او یک سال بعد. او دریافت پرتودرمانی درمان در هند به عنوان اوگاندا نمی باید تجهیزات لازم در آن زمان گفته شد او به سرطان در یک نقطه است. اما در سال 2019 یکی دیگر از تومور پیدا شد. ملکه Katwe مدیر Mira Nair به سازماندهی تلاش ها برای صندوق Waligwa درمان در طول فیلمبرداری با توجه به BBC.

آن را غم انگیز و دلخراش از دست دادن و افکار من, نماز نیز بخواهد از رفتن به نیکیتا خانواده به عنوان به خوبی به عنوان دیگر است که زندگی را لمس شد توسط این “شیرین و گرم با استعداد“و فوق العاده زیبا روح.

تبلیغات

بقیه خوب نیکیتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>