قرنطینه شرکت کنندگان از Nizamuddin مرکز تف پزشکان و آزار کارکنان: راه آهن

راه آهن شمال رئیس روابط عمومی افسر (CPRO) دیپاک کومار گفت: سرنشینان Tughalakabad قرنطینه مرکز که با حضور جماعت مذهبی در Nizamuddin, ‘بدرفتاری و آزار’ کارکنان در حال حاضر وجود دارد و تف, پزشکان از حضور در آنها.

“اشغال شد و سرکش پس از صبح و ساخته شده بی دلیل تقاضا برای مواد غذایی. آنها بدرفتاری& آزار کارکنان در مرکز قرنطینه. همچنین آنها شروع به تف بیش از همه در افراد کار/حضور آنها شامل پزشکان. آنها همچنین از آغاز رومینگ در اطراف خوابگاه ساختمان” دیپاک کومار گفت.

او اطلاع داد که 167 افرادی که برای حضور در Nizamuddin سازماندهی شده توسط Tablighi Jamaat رسیده Tughalakabad مرکز قرنطینه در 5 اتوبوس در 9:40 بعد از ظهر دیروز. 97 نفر جایگزین در دیزل ریختن مدرسه آموزش خوابگاه مرکز قرنطینه و 70 بودند جایگزین نیازها در بازداشتگاه مرکز قرنطینه.

او اطلاع داد که او منتقل حادثه به منطقه دادرس از جنوب شرق دهلی به ترتیب امنیتی لازم برای کنترل آنها و یا تغییر آنها را به هر جای مناسب زیر آن 4 پلیس دهلی پاسبان و 6 CRPF jawans همراه با PCR ون مستقر شد در مراکز قرنطینه.

Nizamuddin منطقه در دهلی نو که در آن یک مذهبی جماعت برگزار شد در اوایل این ماه تبدیل به یکی از 10 نقاط از coronavirus شناسایی شده توسط دولت در روز سه شنبه.

علاوه بر شرکت کنندگان از سراسر هند و جماعت با حضور مردم از کشورهای مختلف از جمله اندونزی و تایلند است.

محل پاک شده است و بیش از 2,300 مردم شده اند تخلیه در 36 ساعت دهلی معاون وزیر Manish Sisodia روز چهارشنبه گفت:.

Dr Jazz, مفتی شهزاد M Saifi, یونس و Mohd سلمان دیگر متهم به نام در شاه تحت بخش 3 از بیماری های همه گیر عمل 1897.

مولانا سعد محل ناشناخته و پلیس دهلی راه اندازی کرده است جستجوها برای ردیابی او.

در دهلی تعداد کل موارد مثبت شروع به پریدن کرد به 152. از تعداد کل موارد 53 موارد از Nizamuddin مرکز.

در حال حاضر وجود دارد 1637 تایید موارد مثبت در هند و 38 مرگ و میر ثبت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im