‘قرنطینه یا زندان’: Gautam Gambhir خواستار اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus در هند

سابق تیم هند, درب بازکن, Gautam Gambhir خواسته است تا برای ‘قرنطینه یا زندان’ در دهلی نو به منظور بالا بردن آگاهی در برابر شیوع کروناویروس در هند.

بی جی پی MLA در زمان به توییتر برای بیان افکار خود را به مردم هنوز هم حفظ هجوم آوردند خیابان در اعداد و نه ماندن در داخل خانه.

“खुद भी जाएँगे और परिवार को भी ले जाएँगे ! قرنطینه या जेल ! पूरे समाज पर ख़तरा ना बने और घर पर रहें ! जंग नौकरी और व्यापार से नहीं, ज़िंदगी से है ! ज़रूरी सेवायें देने वाले परेशान ना हों इसका भी ध्यान रखें ! مستند !!!! का पालन करें जय हिंद,” Gambhir صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

(“شما نیز بروید و خانواده خود را بیش از حد! قرنطینه و یا زندان! نمی تواند یک تهدید برای کل جامعه و در خانه بمانند! جنگ است نه با مشاغل و کسب و کار, اما با زندگی! کسانی که به ارائه خدمات ضروری نباید مختل شود. مستند !!!! دنبال Jai Hind”)

در اینجا این پست:

Coronavirus شیوع آورده است تمام فعالیت های ورزشی را متوقف کند و بازیکنان در حال تمرین های اجتماعی فاصله و خود انزوا در طول بیماری همه گیر. سازمان جهانی بهداشت (WHO) و همه دولت ها در اطراف در حال ترغیب مردم به ماندن در خانه.

گسترش سریع Coronavirus در سراسر جهان آغاز شده است و دیدن آن اثرات جدی.

هند تا کنون 433 موارد تایید شده از coronavirus همانطور که در وزارت بهداشت در حالی که چهار نفر فوت کرده اند با توجه به شدت مسری ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im