قرنطینه جاز: آنچه که ما در حال گوش دادن به در حالی که دنور باشگاه های جاز در حال تعطیل

Freddy Rodriguez راست و کوارتت اجرا در ال چپولتپک در مرکز شهر دنور در سال 2009. (Hyoung چانگ دنور پست فایل)

من معمولا در اینجا به شما بگویم در مورد موسیقی زنده است که برنامه ریزی شده است برای رخنه در مراحل مختلف محلی در این هفته آمده است. اما وجود دارد هیچ موسیقی زنده در ماه آینده و یا پس حداقل, بنابراین من می خواهم به شما یادآوری است که در حالی که همه هنرمندان انجام خواهد رنج می برند به یک رشته خاص از نظر مالی بی سابقه ای در طول این رمان coronavirus همه گیر نوازندگان که بستگی تفریحی و سالن های کوچکتر که در آن موسیقی خلاق ارائه شده است که اغلب لازم نیست منابع را به عقب نشینی نسبت به آنچه می گویند Pearl Jam یا تیلور سویفت ممکن است در اختیار خود دارند.

لطفا در نظر به دنبال مورد علاقه خود را به موسیقی جاز هنرمندان بر روی سیستم عامل مانند bandcamp.com و حمایت از هنر خود را با محبوبیت و محصولات فیزیکی. که یک عمل خیریه; آن نسبتا جبران افرادی که روشن جهان ما.

در ضمن در بسیاری از تلویزیون bingeing رفتن و هر کاری که ما باید انجام دهید برای حفظ یک حس عادی فوق العاده است ، موسیقی با شکوه درمانی و در اینجا چیزی است که من تا به حال در heavy rotation در خانه در چند هفته گذشته.

موزاییک سوابق اساسا ایجاد شده برای شراب خواری-گوش دادن. تاسیس در سال 1980 به سفارش پستی برچسب کاوش های باستان شناسی تعداد بیشماری از پروژه های هیجان انگیز در دسترس قطعی مجموعه از جنبهی موسیقی. آنها در آن هستید دوباره با “کامل هنک Mobley آبی توجه داشته باشید جلسات 1963-1970.” Mobley شد شناخته شده به عنوان “میان قهرمان ساکسیفون تنور” اما که کمی برای توصیف انرژی و تعهد او اعمال شده به هر پروژه او منجر شده است.

کامل هنک Mobley آبی توجه داشته باشید جلسات 1963-1970. (موزاییک سوابق)

عاطفی درگیر شدن بازیکن با یک مشتاق عقل Mobley بود به همان اندازه حساس آهنگساز به عنوان این هشت سی دی نشان می دهد زمان پس از زمان. او برای تلفن های موبایل فوق العاده در hard bop یا Bossa Nova تنظیمات و بخشی از لذت سفر با این بسته است که در صف اول رای trumpeters که در خدمت به عنوان همدستان خود را: Lee, Morgan وودی شاو فردی هابرد دونالد برد آبی میچل و سرگیجه Reece. شما می خواهید به اب و تاب زیاد در این تخیلی موسیقی و سپس دنبال کردن فهرست عناوین از این هنرمندان به عنوان به خوبی. (که چگونه تبدیل شدن به یک جاز وسواس کار می کند; این پروژه از یک عمر است.) آنها تنها ساخت 2,500 از این پس سفارش در mosaicrecords.com.

برای تلفن های موبایل جدید که حلق آویز در هوا در خانه من شامل گیتاریست آزادی Ellman را به غور و تعمق, پهن “آخرین صحرا” (Pi ضبط); Shabaka و اجداد “ما در اینجا ارسال توسط تاریخ (ضربه!)” که تحت می رسد بازگشت به دهه 70 برای تلفن های موبایل از فرعون ساندرز و لئون توماس در حالی که برخورد نسبت به آینده و تیم برن آخرین آلبوم خود را با گروه Snakeoil, “فوق العاده خانم 10” (Intakt). برن را آلتو تکنوازی veer به مکان های غیر قابل پیش بینی و به او انجام شده است این نوع از چیزی که برای ستودنی مدت زمان طولانی.

بیادگار: این یک شوک برای یادگیری از عبور از دیرین دنور نوازنده ساکسیفون و رهبر گروه Freddy Rodriguez Sr.از عوارض مرتبط با COVID-19 بر 25 مارس در سن 89. هر کسی که او را دیدم انجام در ال چپولتپک می دانستم که از انرژی بی حد و حصر و گزارش می شود که او را روی صحنه وجود دارد تا زمانی که به تازگی. آن را غم انگیز از دست دادن خانواده اش و جامعه ما است.

مرتبط با: دنور jazz legend فردی رودریگز, Sr. می میرد از coronavirus عوارض

من یک سی دی شامل کار خود را خاموش قفسه “جاز سپاه” ثبت شده برای اقیانوس آرام جاز در سال 1966. آلبوم ویژه, گروه, رهبر, ترومپت تامی Peltier و رولاند (هنوز Charles) کرک بر روی جلد, اما وجود دارد یک عکس در پشت “فرد” رودریگز با پوشیدن یک کت و شلوار تیز با یک سیگار در دست راست خود را خندان. مایکل Cuscuna 1994 چاپ مجدد بوش یادداشت می گویند که رودریگز با جرالد Wilson, ارکستر, هوراس Tapscott و پرز پرادو قبل از بازگشت به دنور. که خیره سر. قرار داده و در ضبط و رودریگز در کانال چپ بازی قلب خود را و خدمت به عنوان یک فویل به چند وجهی کرک که در سمت راست. چند نوازندگان می تواند “رقابت” با کرک اما Rodriguez, برگزاری, تا, پایان, توجه داشته باشید برای توجه داشته باشید. در آرامش استراحت.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در برای دریافت اخبار سرگرمی ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im