تفکر خود را قرار داده برنامه

تفکر خود را قرار داده برنامه – سبک زندگی

به روز شده: May 01, 2020, 08:17 IST | انجو Maskeri | بمبئی

یک فناوری راه اندازی است که کمک به کودکان به نوبه خود نویسان و آنچه را که آنها در حال ایجاد برای بچه های خود را برای استفاده و هوشمند و آگاه ذهن خود را منفجر.

Hirranya Rajani's app helps you learn sign language. Pic/Pradeep Dhivar

Hirranya Rajani برنامه به شما کمک می کند یادگیری زبان. عکس/Pradeep Dhivar

در سال 2018, Karan Bajaj سابق مدیر عامل کشف هند تاسیس WhiteHat جونیور آموزشی-فناوری راه اندازی برای کمک به بچه ها در سن شش تا 14 ساخت بازی های آنلاین انیمیشن ها و برنامه های. همه از این با آنها آموزش اصول برنامه نویسی و الگوریتم تفکر است. “به عنوان پدر دو دختر به اعتقاد من در قدرت باور نکردنی آموزش اوایل دوران کودکی. پس از خواندن یک بیت در مورد این موضوع از MIT و تافتز من پیدا کردم که بچه ها که کد خود را به عنوان سازندگان بسیار در اوایل و شروع به نمایش زندگی به عنوان یک غول زمین آزمایش می گوید:” Bajaj که با دریافت 10 میلیون دلار در کمک های مالی برای شرکت خود را. در اینجا چهار نفر از موفق ترین برنامه های است که تیم خود را از جوان متفکران ایجاد کرده برای شما به اتمام برای بچه خود را.

ثبت نام دستیار

خالق: Hirranyaa Rajani 7
امتیاز: 5

این روشن kid توسعه یک برنامه برای یادگیری زبان. “من همدلانه نسبت متفاوت-abled پس برادر من است و محدود به یک صندلی چرخدار. یک بار من تو را دیدم دو شنوایی افراد ارتباط برقرار کند و من شیفته خود حرکات دست. این به من این ایده را برای ایجاد یک برنامه به طوری که هر کسی اعم متفاوت-abled یا در غیر این صورت می توانید یادگیری زبان اشاره” او می گوید.

Hirranya Rajani's app helps you learn sign language. Pic/Pradeep Dhivar

چگونه کار می کند: هنگامی که کاربر می تواند وارد گفت کلمه. برنامه میدارد تا حروف را نشان می دهد و او را/او را به زبان معادل برای این کلمه است.

موشک شبیه سازی

خالق: Siya Narale, 9
امتیاز: 5

Siya Narale's app helps kids understand space technology
Siya Narale برنامه کمک می کند تا بچه ها را درک تکنولوژی فضایی

ISRO را راه اندازی Chandrayaan 2 و مشارکت فعال زنان دانشمندان و مهندسان در ساخت این ماموریت با موفقیت الهام Siya Narale از ناگپور برای ایجاد یک موشک شبیه سازی برنامه. او می خواست برای کمک به بچه ها از سن او درک فضای فن آوری است. “من تگرگ از یک خانواده علم علاقمندان است. پدر من با این نسخهها کار در هوش مصنوعی و مادر بزرگ من دارای مدرک دکترا در علم است. زمانی که من این ایده را با آنها من را تشویق به ایجاد برنامه,” او می گوید.

Siya Narale's app helps kids understand space technology

چگونه کار می کند: این برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان را به بازی در اطراف با بخش های مختلف از موشک و جمع آوری آن را در جهت درست است. آنها می توانند یاد بگیرند که در مورد هر یک از بخش عملکردی نقش و چه موشک می کند و پس از فرود بر روی ماه و یا سیارات.

کتاب داد و ستد کالا

خالق: Vihaan Khera, 9
امتیاز: 5

Vihaan Khera's app is for like-minded readers to connect and exchange books
Vihaan Khera برنامه برای همفکر خوانندگان برای اتصال و تبادل کتاب

شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی کتاب است. و Vihaan Khera می داند که آن را بیش از حد خوب است. به همین دلیل او تصمیم گرفت برای ایجاد کتاب داد و ستد کالا نرم افزار برای دستگاه های آندروید است. “کتابخانه مدرسه است که به اندازه کافی مجهز بنابراین من تا پایان خرید بیش از حد بسیاری از کتاب ها. زمانی که من تصمیم به ایجاد یک برنامه است که کمک خواهد کرد که همفکر خوانندگان اتصال و تبادل کتاب. آن را یک راه موثر برای صرفه جویی در پول و محیط زیست,” او می گوید.

Vihaan Khera's app is for like-minded readers to connect and exchange books

چگونه کار می کند: هنگامی که شما ثبت نام شما می توانید انتخاب کنید برای هر پیشنهاد و یا قرض گرفتن کتاب. این است که پس از پر کردن اطلاعات اولیه در مورد این کتاب همراه با یک تصویر است که ذخیره شده در پایگاه داده. کاربر می تواند با کلیک بر روی این کتاب تصویر درخواست به قرض گرفتن و یا تبادل آن با فرد دیگری. برنامه دهید سپس آنها را به ارسال یک ایمیل به قرض دهنده.

کیسه نور

خالق: Jishnu Baruah, 14
امتیاز: 4.2

Jishna Barua's app helps students and teachers assess the weight of the school bag
Jishna Barua برنامه کمک می کند تا دانش آموزان و معلمان ارزیابی وزن کیف مدرسه

سقز سنگین کوله پشتی برای مدرسه کابوسی برای کودکان و پدر و مادر که نگرانی آنها را. این یک مشکل دیرینه برای 14 سال Jishnu Baruah از آسام. “ما تا به حال به انجام همه کتاب ها, آیا ما به آنها مورد نیاز است یا نه. هدف من این بود برای ما معلمان به منظور کاهش بار,” او می گوید.

Jishna Barua's app helps students and teachers assess the weight of the school bag

چگونه کار می کند: هنگامی که معلم سیاهههای مربوط در s/او می تواند به اشتراک گذاری نام کتاب های مورد نیاز برای روز کلاس. هر دو دانش آموزان و معلمان بر این اساس برآورد وزن کیسه. نرم افزار اطلاع معلمان در مورد آنچه دانش آموزان در مورد احساس برآورد وزن از طریق تصاویر آنها را قادر به تصمیم می گیرید که آیا به جلو بروید و یا کاهش کتاب.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>