پنجاب به دنبال تومان 51,102 کرور محرک های مالی از مرکز برای غلبه بر بحران اقتصادی ناشی از COVID-19

در مواجهه با بحران نقدی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و مستند دولت پنجاب به دنبال یک محرک های مالی از Rs 51,102 کرور از مرکز برای کمک به دولت در غلبه بر بحران اقتصادی است.

بسته محرک اقتصادی خواستار توسط دولت شامل 21,500 تومان کرور روپیه مستقیم محرک CCL بدهی چشم پوشی و 100% بودجه مرکزی طرح توسط دولت هند رئیس دفتر وزیر (CMO) در بیانیه ای گفت.

پیش نویس تفاهم نامه به این اثر مورد تایید قرار گرفت روز چهارشنبه توسط شورای وزیران در جلسه ای به ریاست وزیر Amarinder سینگ بیانیه ای گفت:.

متحده دچار عظیم مالی و از دست دادن با توجه به بسته شدن فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور پس از مستند تحمیل شد در 25 مارس.

در میان خواسته پنجاب تومان است 6,603 کرور بودجه برای بهبود بهداشت عمومی زیرساخت از یک چشم انداز دراز مدت راه اندازی پیشرفته مرکز ویروس شناسی در هزینه 650 تومان کرور روپیه و یک کمک Rs 5,068 کرور شامل گسترش COVID-19 سرایت در مناطق روستایی است.

Amarinder Singh-رهبری دولت نیز به دنبال تومان 12,560 کرور بودجه برای بخش کشاورزی و بخش کشاورزی در دولت است. این استفاده می شود عمدتا برای upgradation مزرعه دروازه زیرساخت ارائه درآمد پشتیبانی بهره کمک هزینه با مقدار اضافی از Rs 1,161 کرور شناسایی به عنوان کمک های مورد نیاز برای دامداری و لبنی بخش.

پیش نویس تفاهم نامه پیشنهادی ملی اشتغال شهری تضمین عمل (NUEGA) برای تضمین اشتغال در مناطق شهری همراه با یک سرمایه اضافی مبلغ سرمایه گذاری از Rs 2,302 کرور تحت طرح مانند AMRUT هوشمند شهر و PMAY.

دولت به دنبال یک کمک Rs 3,073 کرور برای توسعه منابع انسانی است که شامل آموزش آنلاین پست-COVID آمادگی موسسات آموزشی و برای پاسخگویی به نیازهای دیگر از مدرسه آموزش و پرورش و توسعه مهارت.

این بیانیه اشاره کرد که پاکستان بدهی به GSDP نسبت 40 درصد است که به طور قابل توجهی بالاتر از کشورهایی مانند ماهاراشترا (17.9%) کارناتاکا (18.2%) و گجرات (20.2%).

چند کلید دیگر تصمیمات گرفته شده در جلسه هیئت دولت به ریاست سینگ که شامل Rs 5,665 کرور روستایی تحول استراتژی از طریق وجوه همگرایی. این حرکت با هدف تولید اشتغال و پرداختن به COVID-19 خرید اینترنتی در مناطق روستایی است.

دولت همچنین تصویب اجرای Swachh بهارات ماموریت (Gramin) (SBM-G) فاز دوم سراسر کشور در همگرایی با 15th مالی کمیسیون کمک های مالی (FCG), MGNREGA و دیگر مرکزی/دولت با حمایت طرح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>