پلیس پنجاب دست با موفقیت مرتبه بهم چسبیده پس از 7.5 ساعت عمل جراحی پیچیده

پنجاب پلیس که دست خرد کردن توسط Nihang سیک ها در طول یک حمله در صبح روز یکشنبه تحت عمل جراحی پیچیده و دست خود بود با موفقیت reimplanted. او در حال حاضر دوره نقاهت.

عمل جراحی انجام شد توسط یک تیم از پزشکان در PGIMER Chandigarh و 7.5 ساعت به طول انجامید. پزشکان به نام این عملیات را “از لحاظ فنی بسیار پیچیده و چالش برانگیز”.

پنجاب وزیر Amarinder گیل در زمان به توییتر برای اطلاع رسانی در مورد توسعه است.

“من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن که 7 1/2 ساعت طول عمل جراحی با موفقیت به اتمام رسید در PGI برای تعمیر قطع مچ دست از ASI Harjeet سینگ. من با تشکر از کل تیم از پزشکان و کارکنان پشتیبانی خود را برای پر زحمت و تلاش. مایل ASI Harjeet سینگ بهبود سریع” او هنوز توییتی.

دستیار sub-بازرس Harjeet سینگ دست خرد کردن بعد از یک گروه از Nihang سیک ها رو به یک درگیری با پلیس زمانی که آنها در متوقف سبزی در بازار سنور شهر پنجاب پاتیالا. پلیس خواسته بود برای منع رفت و آمد عبور از سیک ها.

بیمارستان دولت گفت که سینگ حال قطع از طریق پروگزيمال مچ دست چپ او اضافه کرد که اعصاب در مچ دست تعمیر شد و استخوان تثبيت انجام شد با استفاده از سه K-سیم.

پروفسور رامش شارما رئیس بخش جراحی پلاستیک داده شد این مسئولیت به اجرای دوباره دست از 50 سال cop.

“این reimplantation آغاز شد و حدود 10 am اولیه پس از آماده سازی از قطع بخشی. هر دو رادیال و اولنار شریان های vena commitantes و فوق العاده پشتی ورید شد anastomosed. تمام عضلات و تاندون اکستانسور تعمیر شد” PGI مدیر Dr Jagat رم گفت.

حداقل نه نفر از جمله پنج تن از مهاجمان دستگیر شده اند و سلاح از جمله تفنگ و بمب بنزین بازیافت شده از آنها news agency آنی گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im