مقامات دولتی در پاسخ به جورج فلوید تظاهرات در دنور

مقامات دولتی هستند در واکنش به تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مرکز شهر دنور که خشونت تبدیل شد کسی که پس از اخراج عکس نزدیکی کلرادو کاپیتول. در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند:

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس

“امشب بسیار غم انگیز است شب برای ما دولت است. در حالی که ما هنوز کشف همه حقایق در مورد آنچه که صورت گرفت اعتراض در مورد قتل جورج فلوید تفویض به خرابکاری و خشونت و من کاملا شوکه شده بود توسط شواهد تصویری از رانندگان اقدام به اجرای بیش از یک قاره. Coloradans بهتر از این. من به اشتراک گذاری بسیار زیاد و اندوه همه ما احساس می کنید در مورد ناعادلانه قتل جورج فلوید. اما اجازه دهید من روشن خشونت بی معنی هرگز شفا با خشونت بیشتر ،

“این بسیار دشوار برای کشور ما کشور و جهان است. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما نیاز به بلند کردن هر یک از دیگر و حق انجام شده توسط هر یک از دیگر. من از هر کس به صدای خود را شنیده مسالمت آمیز و به نوبه خود خشم خود را به حمایت و عمل هرگز خشونت است.”

دولت Rep. لسلی هیرودیس D-دنور

“در این شب من پیوست معترضان در خارج از ساختمان کنگره در حمایت از جورج فلوید بود که به قتل توسط پلیس در مینه سوتا است. عکس از کار اخراج شدند به تظاهرات مسالمت آمیز. ما ادامه خواهد داد به صدای ما شنیده می شود و خواهان عدالت برای جوامع است. ما نمی خواهد بود منصرف توسط این unspeakable act از خشونت است.”

شهردار مایکل Hancock

“مثل همه شما هستم خشم در مرگ بی معنی جورج فلوید در مینیاپولیس. زندگی خود مسائل و دنور اتحاد پیوست کر از کسانی که در سراسر کشور خواستار تغییر و اصلاحات و عواقب. و بله ما اعتراض با صدای بلند و صدای ما شنیده می شود.

“ما باید خود را به نوبه خود یکی دیگر از. ما باید متحد. مردان و زنان @DenverPolice
Dept. هستند نه دشمن. برای سه ماه گذشته به عنوان ما اب و هوای طوفان وحشتناک این بیماری همه گیر آنها قرار داده اند جان خود را در خطر بزرگ برای حمایت از همه ما.

“جاده به بازیابی قبل از ما و همه ما سیاه, لاتین, اسیایی, سیاه و سفید و همه ما باید بازیابی با هم. این بدان معنا نیست که ما از موضع سکوت زمانی که بی عدالتی رخ می دهد – که آیا در مینیاپولیس و یا در گرجستان و یا در کشور ما سرمایه است. ما نه سکوت.

“ما حرکت ما قانون و با احترام ما ایجاد تغییر ، بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به همه با هم به جلو از آنجا که ما می تواند به بازسازی این جهان با هم هدایت صاحبان سهام و تحمل و عدالت است.”

مورفی رابینسون, Denver, مدیر اجرایی ایمنی عمومی

افکار و دعاهای من با خانواده جورج فلوید. من خشم اقدامات ماموران که باعث مرگ او و من ایستاده در همبستگی با همه کسانی که خواستار عدالت است.

اما من مصرانه از کسانی که معترض در دنور در این شب به مارس در صلح است. خشونت تنها خوراک خشونت و در بدترین حالت آن این است که پتانسیل برای آسیب رساندن به مردم بی گناه است.

وزارت امنیت عمومی می ایستد در کنار ما ساکنان به اطمینان حاصل شود کارکنان ما عمل مناسب اجرای قوانین شهر ما. انتظارات من به عنوان مدیر این است که ما کارکنان ما به بالاترین استانداردهای و تحت رهبری من هیچ چیز کمتر تحمل خواهد شد.

من از همه می خواهیم در دنور هر دو ساکنان و افسران برای درمان هر یک از دیگر با احترام سزاوار آنها است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>