مراسم یادبود عمومی برای Kobe Bryant در مرکز استیپلز برنامه ریزی شده برای فوریه. 24: گزارش


عکس: لیزا Blumenfeld (گتی ایماژ)

نزدیک به دو هفته پس از fatal helicopter crash که در زمان زندگی افسانه بسکتبال کوبه برایانت او 13 ساله دختر ستاره فیلم سکسی,کثیف و هفت نفر دیگر جزئیات شروع به ظهور در مورد برنامه ای برای یادبود شهر لس آنجلس برگزار خواهد شد به افتخار او.

به لس آنجلس تایمز گزارش که منابع می گویند این خدمات را در مرکز استیپلز در فوریه. 24.

تبلیغات

در دو هفته گذشته طرفداران جمع آوری کرده اند در کالاهای اساسی و ایجاد یک یادبود به سقوط سابق Laker و دختر خود را ترک یادگاران افکار و خاطرات به افتخار برایانت Gianna و دیگر پدر و مادر و مربیان و جوان بازیکنان در پرواز است. مرکز استیپلز به تازگی شروع به پاکسازی موقت یادبودو خواهد ارسال موارد به ونسا برایانت در هر درخواست.

لیکرز بازی اولین بازی خود را در زیر برایانت مرگ در روز جمعه بازی قبل عاطفی ادای احترام به کسانی که از دست رفته در سقوط.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti قبلا گفته بار است که یک بنای یادبود در آثار.

“من فکر می کنم یک پیام است که من می خواهم بگویم این است که نه فقط در مورد یک مرد که یک بازیکن بسکتبال این است که در مورد یک پدر این است که در مورد یک رهبر این است که در مورد یک فیلمساز این است که در مورد یک هنرمند این است که در مورد کسی که خیلی بیشتر از فقط چگونه او در دادگاه” Garcetti گفت.

تبلیغات

“این یک یادآوری چقدر وحدت ما ، ما یکی از شهرستان های است که معتقد است در هر یک از دیگر معتقد به چیزی بزرگتر از خودمان و ما را کاملا به انجام همه چیز را به مطمئن شوید که این کار انجام شود به طوری که هر کسی می تواند به آن را به عنوان خوب,” او ادامه داد.

هر دو از مایکل جکسون و Nipsey Hussle قبلا جشن گرفته و با افتخار بزرگ یادبود خدمات در مرکز استیپلز.

تبلیغات

جزئیات که آیا بلیط مورد نیاز خواهد بود و چگونه برای به دست آوردن آنها را برای برایانت سرویس نگرفته اند.

یک بار برای سرویس تایید شده نیست اما تاریخ دارای اهمیت: Gianna بازی با استفاده از شماره 2 و برایانت با استفاده از شماره 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im