دشمن عمومی عطر و طعم Flav انتقاد برنی سندرز برای ‘بازاریابی فریبنده,’ اما Chuck D مقالات در افسانه ای هیپ هاپ, گروه


خواننده های رپ, Chuck D (L) و عطر و طعم Flav از دشمن نیست و در همان صفحه در مورد این گروه و حمایت از سناتور برنی ساندرز.
عکس: گتی ایماژ

شما فقط “نمی تواند خرپا آن است.”

اگر چه برنی ساندرز’ اردوگاه ترویج که دشمن انجام خواهد شد در یک تظاهرات در لس آنجلس یکی از گروه برجسته ترین اعضای این است که تلاش برای shut em down.

تبلیغات

با توجه به چرخشافسانه ای هیپ هاپ گروه co-founder طعم Flav سیلی سناتور از ایالت ورمونت با یک بس-و-دست برداشتن نامه برای این ادعا که دشمن خواهد بود به انجام این استدلال که تنها Chuck D به مرحله در مرکز کنوانسیون لس آنجلس.

تبلیغات

“ساندرز وعده داده است به” مبارزه قدرت “با هیپ هاپ آیکون های دشمن عمومی — اما این رپ آیکون نمی خواهد انجام در ساندرز تجمع” خواندن این نامه از Flav وکیل Matthew S. Friedman., به دست آمده توسط Bob Guccione جونیور-تاسیس مجله موسیقی.

“روشن Flav و توسط فرمت این [راک اند رول] هیپ هاپ عمل دشمن است که با او مثل و نام را مترادف است نه تایید و سیاسی هر نامزد در این انتخابات چرخه و هر گونه پیشنهاد به خلاف این است که به سادگی نادرست” در این نامه ادامه داد.

تبلیغات

60 سال طولانی بومی جزیره است که شناخته شده به عنوان اعتیاد به مواد مخدره مرد du jour, همچنین متهم است که ساندرز کمپین تبلیغاتی مواد شامل “استفاده غیر مجاز از شباهت تصویر و مارک ساعت” با اشاره به این غول ساعتهای تبدیل شده است که امضای خود شخصیت.

“ساندرز ادعا می کند به نمایندگی از everyman نه مرد و در عین حال او به شدت غیر مسئولانه دست زدن به چاک حمایت را تهدید به تقسیم دشمن عمومی و در انجام این کار برای همیشه سکوت یکی از ملت ما بلندترین و مشهورترین صداها برای تغییر اجتماعی” پیام اضافه شده است.

تبلیغات

“اگر برنی اجازه می دهد تا این فریبنده بازاریابی به ادامه بدون وضوح تصحیح پیام … سناتور سندرز خواهد خود را در عیب پوشی کلیدی فصل در تاریخ آمریکا” در این نامه ادامه داد: از 78 ساله “دموکراتیک سوسیالیستی” چه کسی است گانینگ برای این حزب نامزدی برای رفتن در برابر تهمت در ماه نوامبر.

“برنی نام طعم Flav و او را تایید نمی کند پیام خود را!”

عطر و طعم Flav به دنیا آمد و ویلیام دریتن ساخته شده آن را روشن است که او تا به حال هیچ مشکلی با چاک D با استفاده از صدای خود را به حمایت از یک حزب سیاسی اما روشن ساخته است که آن را به جای خود را به صحبت می کنند برای همه “مبارزه قدرت” نوازندگان که دریافت جایزه یک عمر دستاورد گرمی جایزه این سال است.

تبلیغات

“در حالی که چاک است که قطعا به بیان دیدگاه های سیاسی خود را به عنوان او می بیند مناسب — صدای او به تنهایی صحبت می کند برای دشمن” در این نامه اعلام کرد.

“Flav رسیدن نه در روح بدست آورد اما به خاطر وحدت به امید حفظ تمامیت دشمن و حرکت و ایمان و اعتماد خود را از میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان قرار می گیرد در او” در این نامه ادامه داد.

تبلیغات

اما Chuck D نمی گرفتن عطر و طعم Flav antics در گشاد گشاد راه رفتن.

در واقع او پخش خود سابق crack-با استفاده از شریک در قافیه به سایت HipHopDX.

تبلیغات

“عطر و طعم را انتخاب و برای پول خود را و نه خیرخواه کار مانند این است,” او نوشت: در یک بیانیه. “او یک سال را با هم عمل می کنند و خود را مستقیم و یا او را.”

و وجود ماده که صاحب چه کسی چه!!!

“از نظر حقوقی چاک می تواند انجام دهد به عنوان دشمن و اگر او همیشه می خواستم به او تنها مالک دشمن و علامت تجاری” Chuck D, وکیل گفت: خروجی.

تبلیغات

“او در ابتدا جلب آرم خود را در اواسط دهه 80 نیز خلاق و رویایی و گروه اصلی ترانه سرا نوشته شده است با داشتن عطر و طعم به یاد ماندنی ترین خطوط.”

تبلیغات

Womp.

پیشگامانه عمل را جانشین معنوی گروه های دشمن رادیو جمعی از دیرین turntablist DJ خداوند رپ Jahi و Chuck D, متولد کارلتون Ridenhour.

تبلیغات

هر سه گزارش شد برنامه ریزی برای انجام برای ساندرز در روز یکشنبه.

در Instagram, Chuck D قرار داده و باس را در صورت خود را و توجیه که حمایت از ساندرز است که ضربان های جایگزین با اشاره به ضعیف Potus به عنوان بدنام دیکتاتور نازی آدولف هیتلر.

تبلیغات

“این دیگر قابل تحمل فقط به امامت و نمی گه” او نوشت. “مردم باید بدانند هر کس به آنها رای برای رفتن به عیسی مسیح. آنها باید تشخیص دهند ما سرحال هیتلر در کاخ سفید است.”

تبلیغات

خوب!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>