تظاهرات بی درنگ دنور شورای شهر به لغو دوشنبه جلسه

دنور شورای شهرستان لغو آن دوشنبه جلسه در میان پیش بینی های یک شب دیگر از بزرگ و احتمالا خشونت آمیز جورج فلوید تظاهرات در مرکز شهر.

این شورا به جای ملاقات روز پنج شنبه در ساعت 9 صبح با توجه به یک ایمیل از لیندا Jamison مقننه مدیر خدمات شورای اسلامی.

این گروه نمی خواهد که یک اظهار نظر عمومی در جلسه روز شنبه تایید لیزا Calderón رییس ستاد برای Councilwoman کاندی CdeBaca.

از روز پنج شنبه جمعیت در دنور — همراه با شهرستانها در سراسر کشور — اعتراض کرده اند مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است. به خصوص در شب برخی از معترضان پرتاب سنگ و بطری و پلیس پاسخ داده اند با گاز اشک آور و گاز فلفل توپ و فوم گلوله.

حداقل سه دنور افسر پلیس و یک غیر نظامی مجروح شده اند.

برای مبارزه با خشونت دنور شهردار مایکل Hancock تصویب 8 بعد از ظهر حکومت نظامی که او را تمدید از طریق پنج شنبه هر چند بسیاری از معترضان آن را نادیده گرفته است.

بسیاری از تظاهرات های اطراف کنگره مدنی مرکز و شهرستان و شهرستان های ساختمان و, برگزاری جلسه شورای پنج شنبه شب می تواند به جای مسئولان شهرستان و شهروندان در راه آسیب است گفت: شورای کریس Hinds که منطقه 10 شامل کاپیتول هیل منطقه محاصره توسط تظاهرات.

“ما در حال گرفتن گاز کشته در اینجا هر شب” Hinds گفت. “این فقط باعث می شود هیچ حس.”

به علاوه این شهر امنیت عمومی منابع در حال حاضر در حال گسترش نازک و یک جلسه شورای امر ایجاد عوارض اضافه شده او گفت:.

شورای کار مهمی به بحث از جمله بحث منطقه بندی تغییر درخواست از غیر انتفاعی زنان باقلا پروژه Hinds گفت. اما این کار می تواند به کار گرفته شده در هفته بعد هنگامی که آن را امن تر است. به علاوه شورای کار همچنین شامل حفاظت از شهروندان و تعامل با جامعه در طول این زمان دشوار است, او گفت:.

“وظیفه من این است که با جامعه و به مشاهده و سند” Hinds گفت.

قوه مقننه که لغو جلسات برنامه ریزی شده در جمعه و شنبه به دلیل اعتراضات بازگشته است امروز در محل کار آن را به عنوان تلاش برای پایان آن سال 2020 جلسه — مکث در مه به عنوان coronavirus در زمان برگزاری در کلرادو — در سه هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>