معترضان همگرا در کاخ سفید دوم مستقیم بعد

توسط اشرف خلیل کوین FREKING و مایکل بالسامو

واشنگتن — پلیس اخراج اسپری فلفل در تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید و سی گارد ملی نامیده می شد در جیب فوران خشونت در دومین شب متوالی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به آن است.

صدها نفر از مردم همگرا در کاخ سفید و راهپیمایی در امتداد بازار ملی شعار “سیاه زندگی ماده” “من نمی توانم نفس بکشم” و “نه عدالت بدون صلح است.”

معترضان کشیده دور موانع و برخی از شکست بتن برای استفاده به عنوان پرتابه. در یک نقطه و یک سطل زباله به آتش کشیده شد.

این دی سی تظاهرات یکی از چندین سراسر کشور در اعتراض فلوید مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تشویق سخت تر تاکتیک های استفاده شده توسط اجرای قانون برای متفرق کردن معترضان شنبه شب. او تقدیر سرباز گارد ملی مستقر در مینیاپولیس اعلام کرد “هیچ بازی!” و او نیز گفت: پلیس در شهر نیویورک “باید مجاز به انجام کار خود را!”

“اجازه دهید نیویورک بهترین بود نیویورک بهترین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر پس از بازگشت به کاخ سفید از فلوریدا که در آن او را تماشا راه اندازی یک موشک SpaceX. او نه صحبت کردن با خبرنگاران پس از بازگشت و هنوز روشن نیست که اگر او می تواند بشنود اعتراض بیش از صدای هلی کوپتر خود را. اما برای حداقل بخشی از پرواز تلویزیون در نیروی هوایی یک تبدیل شد به فاکس نیوز و پوشش خود را از تظاهرات.

پیش از آن در روز او خوار معترضان و ادعا کرد که بسیاری از عوامل سرویس مخفی شد “فقط در حال انتظار برای عمل” و آماده به از بند باز کردن “خطرناک ترین سگ و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند” اگر معترضان عبور کاخ سفید را حصار امنیتی.

او متعهد بعدها به “توقف اوباش خشونت است.”

“من ایستاده قبل از اینکه شما به عنوان یک دوست و متحد به هر آمریکایی به دنبال عدالت و صلح و من ایستاده قبل از اینکه شما در شرکت مخالفت با هر کسی که بهره برداری از این فاجعه به غارت غارت و حمله و تهدید” رئيس جمهور گفت: پس از تماشای اندازی یک موشک SpaceX. “شفا و نه نفرت و عدالت و نه هرج و مرج در حال ماموریت در دست است.”

متعدد وجود دارد حوادث معترضان هل دادن در برابر موانع و دفع با اسپری فلفل.

پلیس در دنده تاکتیکی. این سی گارد ملی فعال شد در جهت از ارتش پس از یک درخواست از پارک پلیس برای کمک به حفظ نظم در نزدیکی کاخ سفید فرماندهی ژنرال William J. Walker گفت: در یک پست در گارد Facebook صفحه.

“ما مریض هستید. پلیس در حال خارج از کنترل” می گوید اولگا سالن گفت. “آنها ، وجود دارد فقط بیش از حد بسیاری از مرده پسران,” او گفت:.

در طول یک رویارویی معترضان در زمان پایین یک مانع و یک نفر انداخت برقی روروک مخصوص بچه ها در پلیس.

یک فعال پوشیدن Black Lives Matter T-پیراهن خود را بین پلیس و معترضان و فریاد زد: “توقف. این چیزی است که آنها می خواهند.”

صحبت کردن بیش از یک بلند گو حرف زدن پیش از آن در شب, کامرون مک کال گفت: “ما نیازی به خشونت است. همه ما نیاز به صدای ما.”

در حالی که برخی از معترضان در آنجا ماند و در نزدیکی کاخ سفید و دیگران راهپیمایی در خیابان ها شعار “نه عدالت و نه صلح” و “می گویند نام خود را: جورج فلوید.” خلق و خوی عصبانی بود و چند بلندگو التماس رسیدن به صلح آمیز باقی می ماند.

در چند توقف در طول ماه مارس معترضان شفاهی مورد آزار قرار گرفته خطوط لباس افسران پلیس با شورش سپر.

ماه مارس متوقف شد بین این بنای یادبود واشنگتن و آفریقایی-آمریکایی موزه و تظاهرکنندگان نشستم در خیابان برای یک دقیقه یک دقیقه سکوت برای نه دقیقه که مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در جورج فلوید گردن. .

در یادبود لینکلن یک سازمان صحبت کرد بیش از یک بلند گو حرف زدن “نگاه به سمت چپ و به سمت راست و با تشکر از آن شخص. ما نمی توانیم در آغوش کسی به دلیل COVID اما من شما را دوست دارم به هر حال.” بسیاری از معترضان ماسک عینک, اما به لحاظ اجتماعی فاصله خود را دارند.

گروه دیگری دور از طریق کاپیتول هیل محله برای حداقل یک ساعت در اتومبیل و بوق. یک هلیکوپتر ماند سربار.

در اوایل زد و خورد معترضان انداخت بطری و تخم مرغ در سرویس مخفی افسران در لبه میدان لافایت و اسپری فلفل استفاده شد و برای متفرق کردن آنها با توجه به یک خبرنگار برای ایستگاه های رادیویی fardia electronics.

“پس از یک بن بست راز, سرویس, کامل, دنده تاکتیکی تحت فشار قرار دادند به جلو و پاک تقاطع و وجود ابری از اسپری فلفل و مردم فرار به عقب به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند. این تقریبا یک دیوانه اند” گفت: fardia electronics دیجیتال ویرایشگر Alejandro Alvarez.

در یک سری از توییت زودتر شنبه تهمت شک وفاداری خود را به Floyd حافظه و گفت آنها “حرفه ای مدیریت.” او ارائه هیچ مدرکی به خود جرأت و رئیس جمهور حتی به نظر می رسید به دعوت از هواداران برای حضور خود را احساس کرد: “امشب من درک می کنم این است MAGA شب در کاخ سفید???”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از رد این پیشنهاد که او stoking بالقوه درگیری بین معترضان و حامیان او. “من فقط پرسیدن. اما من هیچ نظری ندارم اگر آنها در حال رفتن به اینجا,” او گفت:. “MAGA این است که امریکا بزرگ دوباره. آنها عشق آفریقایی مردم است. آنها عاشق مردم سیاه و سفید.”

در روز شنبه تظاهرات وجود دارد و شواهد از یک ضد حرکت با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “تماشای هر حرکت” از داخل اجرایی عمارت در طول روز جمعه در اعتراض و “نمی توانست احساس امن تر” به عنوان سرویس مخفی اجازه معترضان ادامه می دهند “اما هر زمان که کسی … بیش از حد شاد و خرم و یا خارج از خط آنها را به سرعت پایین می آیند در آن سخت — نمی دانم چه ضربه آنها را.”

رئیس جمهور همچنین با انتقاد از شهرداران واشنگتن و مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مینیاپولیس شهردار یعقوب فری “است که احتمالا بسیار فرد خوب است, اما او یک رادیکال چپ شهردار.” او سپس توضیح داد که چگونه او تماشا به عنوان یک ایستگاه پلیس در شهر بود تاخت و تاز کردن. “برای این که پلیس به حال خود رها شده و گرفته شده بیش از, من هرگز دیده می شود هر چیزی وحشتناک و احمقانه در زندگی من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هنگامی که صحبت کردن به طور خلاصه به خبرنگاران در کاخ سفید است.

او گفت: مینه سوتا مقامات مجبور به گرفتن سخت تر با تظاهر و که با انجام آنها خواهد بود تجلیل حافظه فلوید.

این سرویس مخفی در بیانیه ای گفت شنبه که شش معترضان دستگیر شدند در واشنگتن و “متعدد” ماموران مجروح شدند. وجود دارد هیچ جزئیات بیشتر در مورد اتهامات و یا طبیعت آسیب است. یک سخنگوی ایالات متحده پارک پلیس گفت: افسران خود را ساخته شده هیچ دستگیری اما چند دچار جراحات جزئی و یکی را گرفته بود به بیمارستان منتقل زده بودن در کلاه ایمنی توسط یک پرتابه.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: معترضان “جنایتکاران” که مرتکب “اعمال خشونت آمیز در حالی که پنهان کردن خود را در پشت متمم اول قانون اساسی حق قانونی اعتراض.”

گرگ گفت: سرویس مخفی بود “در حال تحول و تطبیق با تغییر ماهیت تهدیدات آنها ،

فلوید مرد سیاه و سفید که برگزار می شد در دستبند هنگامی که او درگذشت دوشنبه در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا. اعتراضات پیاپی در شهرهای ایالات متحده در روزهای پس از.

به عنوان او توییتی تهمت ادعا کرد که بسیاری از عوامل سرویس مخفی شد “فقط در حال انتظار برای عمل” و آماده به از بند باز کردن “خطرناک ترین سگ و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند.” مرجع خود را به “سگ باطل” به طور بالقوه بودن sicced معترضان revisits تصاویر از جنبش حقوق مدنی هنگامی که راهپیمایان مواجه snarling سگ پلیس و فشار بالا شلنگ آتش.

در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر موریل Bowser شهردار پایتخت کشور به نام مغلوب ساختن پیشی جستن سخن گفتن را “ناخالص” و گفت: اشاره به حمله سگ conjures تا با بدترین خاطرات ملت را در مبارزه با تبعیض نژادی است.

“من شهر ما و ملت ما به ورزش داری بزرگ داری حتی به عنوان رئیس جمهور تلاش می کند به تقسیم ما,” او گفت:. “من احساس می کنم این نظرات در حال حمله به انسان حمله سیاه امریکا و آنها را در شهر کمتر امن است.”

در مقایسه با رئیس جمهور توييتها راز خدمات آن گفت: “احترام به حق جمع آوری و خواست ما این است که افراد انجام مسالمت آمیز برای ایمنی از همه است.”

در تظاهرات کشیده است که به ساعات اولیه روز شنبه مردم پرتاب تکه های آجر و بطری و اشیاء دیگر در سرویس مخفی و پارک افسران پلیس بودند که در شورش دنده پشت سنگر در اطراف کاخ سفید است. معترضان در برابر لگد و مشت افسران و کشتی بیش از موانع.

به عنوان برخی در میان جمعیت رشد تهاجمی تر پلیس مستقر اسپری فلفل به آنها را نگه دارید و حفظ محیط افسران در اطراف کاخ سفید است.

اعتراض رفت برای ساعت قبل از پلیس اعلام کرد این تجمع “غیر قانونی” و دستور داد هر کس به ترک لافایت میدان هفت هکتار پارک عمومی واقع به طور مستقیم در شمال کاخ سفید است. ده ها تن از افسران تحت فشار قرار دادند به جلو و سپر و اخراج کردن جریان اسپری فلفل در تظاهرات.

“خارج از پارک و یا شما خواهد شد اسپری” یک افسر فریاد زد در جمعیت است.

___

AP تصویری روزنامه نگار ناتان Ellgren کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>