دادستان: مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ بود “درمان متفاوت”

واشنگتن — یک دادستان فدرال آماده است برای گفتن کنگره در روز چهارشنبه که راجر سنگ یک متحد نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده شد درمان خاص جلوتر از خود را از صدور به دلیل رابطه اش با رئیس جمهور.

هارون Zelinsky حرفه ای وزارت دادگستری دادستان بود که در بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر تیم کار می کرد و در این مورد در برابر سنگ خواهد گفت: به او گفته شد توسط سرپرستان که ملاحظات سیاسی تحت تاثیر این تصمیم به ابطال پیشنهاد از تیم محاکمه و پیشنهاد یک فندک حکم زندان با توجه به شهادت منتشر شده توسط کمیته قضایی مجلس.

Zelinsky در حال حاضر با این نسخهها کار در ایالات متحده به دفتر دادستان در مریلند و شهادت او خواهد شد از ویژگی های فوق العاده تماشایی از یک زمان دادستان castigating تصمیمات اتخاذ شده توسط رهبری وزارت دادگستری جایی که او هنوز هم در خدمت. در این جلسه به احتمال زیاد برای اضافه کردن به موشکافی Barr که احساس خطر دموکرات ها در ماه های اخیر با تلاش های خود را برای بررسی و حتی لغو برخی از نتایج مولر را در روسیه بررسی است.

“آنچه من شنیده ام — بارها و بارها — بود که راجر سنگ بود که درمان متفاوت از دیگر متهم به دلیل ارتباط خود را به رئیس جمهور” Zelinsky می گوید: در آماده شهادت.

پانل subpoenaed Zelinksy و جان الیاس حرفه ای رسمی در بخش ضد تراست بخش به عنوان بخشی از خود را از حمله به سیاسی شدن این بخش تحت بار. دموکراتیک-led پنل و Barr شده اند اختلافات پس از مدت کوتاهی پس از او گرفت و در اوایل سال 2019 زمانی که او کاهش یافته است به شهادت در مورد مولر گزارش.

دموکرات ها راه اندازی تحقیقات در اوایل سال جاری بیش از بار را حمل سنگ مورد اما باید گسترش تمرکز خود را به چندین قسمت بعدی که در آن اعتقاد بر این است که انجام تهمت مناقصه. که شامل بخش را به تلاش برای بستن پرونده جنایی علیه ژنرال مایکل فلین و شلیک آخر هفته گذشته از بالا دادستان در نیویورک جنوبی منطقه. دادستان جفری Berman, شده است, تحقیق در مورد رئیس جمهور شخصی وکیل رودی جولیانی.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, D -, n. y., تهدید کرده است به حکم Barr خود را به صورت یک جلسه در هفته آینده اگر او قبول نمی کند به نظر می رسد. دادستان کل هرگز شهادت قبل از پانل.

Zelinsky یکی از چهار وکیل که ترک سنگ مورد پس از این بخش رد خود را از صدور توصیه قصد دارد به می گویند روز شنبه که این اقدام آمریکا وکیل در زمان تیموتی شیا شد “دریافت فشارهای سنگین از بالاترین سطح از وزارت دادگستری به سنگ ،

او نمی گوید که انجام این فشار اما می گوید وجود دارد “فشار قابل توجهی” در خط دادستان به “مبهم” درست از صدور دستورالعمل و “آب پایین و در برخی از موارد آشکار تحریف” چه اتفاقی افتاد در سنگ محاکمه و اتفاقاتی که منجر به محکومیت خود را.

قبل از سنگ Feb. 20 صدور حکم وزارت دادگستری رهبری تغییر از صدور توصیه تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نارضایتی خود را در توصیه به نه سال در زندان گفته شده بود بیش از حد سخت. سنگ بود و بعد محکوم به خدمت بیش از سه سال در زندان به علاوه دو سال آزادی مشروط و $20,000 خوب است.

بر گفته مغلوب ساختن پیشی جستن جیر هیچ نقشی در تغییر است. او گفت که او دستور جدید پر کردن ساعت قبل از رئیس جمهور جیر چرا که او غافلگیر شده توسط اولیه صدور حکم توصیه و بر این باور بود که بیش از حد بر اساس حقایق در مورد.

تشکیل پرونده جدید یکی بود “صالح تصمیم گیری مبتنی بر شایستگی” او به آسوشیتدپرس گفت.

با توجه به آماده شهادت Zelinsky را توصیف داشتن یاد گرفتم از رسانه ها است که وزارت دادگستری برنامه ریزی برای ابطال محاکمه تیم محکومیت توصیه چیزی که او گفت که او در بر داشت غیر معمول با توجه به بخش متعارف عمل نه اظهار نظر در مورد.

هر چند باراک اوباما در ابتدا گفت: گزارش های کاذب بودند این تیم بود و بعد گفت که صدور حکم تفاهم نامه خواهد بود صادر شده است که به دنبال یک فندک مجازات برای سنگ.

“ما بارها و بارها خواسته است که برای دیدن یادداشت جدید قبل از پر کردن آن است. درخواست ما رد شد,” Zelinsky می گویند. “ما در مورد محتوا و یا ماده از پیشنهاد تشکیل پرونده و یا حتی کسانی که در حال نوشتن آن است. به ما گفته شد که یک پتانسیل پیش نویس از تشکیل پرونده به ما حمله شخصا.”

Zelinsky می گوید او همچنین گفت که این اقدام آمریکا وکیل بود به سنگ مانند کم سابقه مطلوب درمان به خاطر او بود “ترس از رئيس جمهور.”

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec گفت: بار تا به حال به کارگردانی شیا به ترک حکم به اختیار قاضی است که در نهایت محکوم سنگ به یک ویژه مقدار کوتاه از زمان زندان از دادگاه دادستان بود در ابتدا به دنبال.

“قابل توجه آقای Zelinsky یک خط دادستان نمی هر گونه بحث و گفتگو با دادستان کل ایالات متحده وکیل و یا هر عضو دیگر رهبری سیاسی در این بخش در مورد صدور حکم; در عوض آقای Zelinksy را از اتهامات مربوط به آمریکا وکیل انگیزه هستند و بر اساس تفسیر خود را از وقایع و شایعات (در بهترین حالت) و نه دانش دست اول” Kupec در بیانیه ای گفت.

سنگ بود و در همه محکوم به هفت فقره کیفرخواست متهم کرده که او را از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

در روز سه شنبه, سنگ, ثبت, حرکت, درخواست برای گسترش خود را تسلیم تاریخ تا ماه سپتامبر به دلیل coronavirus نگرانی. او برنامه ریزی شده است به گزارش به یک زندان فدرال در گرجستان در ماه ژوئن 30.

در جداگانه شهادت منتشر شده توسط کمیته الیاس برنامه به جزئیات تحقیقات ضد تراست که او می گوید آغاز شد در اعتراض شغلی کارکنان. او می گوید او از این اداره بازرس کل به بررسی “آیا این مسائل تشکیل سوء استفاده از قدرت ناخالص اتلاف منابع مالی و سوء مدیریت ناخالص.”

وزارت دادگستری در بیانیه ای گفت که آن را “به شدت مخالف با آقای الیاس ادعا می کنند که ضد تراست بخش عمل نامناسب در هر بررسی است.”

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل بالسامو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de