خرید رپورتاژ

پیشنهاد روز 2020: Twitterati شوخی را Memes به مناسبت – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 08, 2020, 16:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

هفته ولنتاین شروع می شود با روز افزایش یافت و به دنبال آن پیشنهاد روز, روز شکلات, روز تدی, وعده, روز, آغوش, روز, روز بوسه و در نهایت روز ولنتاین

A hilarious meme on Propose Day shared by Twitter user Mohna Picture/Twitter Mohna

خنده دار الگوی رفتاری بر پیشنهاد روز به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر توییتر Mohna عکس/توییتر Mohna

در حالی که مردم در سراسر جهان در حال جشن گرفتن پیشنهاد روز امروز وجود دارد بسیاری از کسانی که به سایت میکرو وبلاگ نویسی توییتر برای به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری خنده دار و جوک به مناسبت. ساخت الگوهای رفتاری و شوخی در این مناسبت است. این #ProposeDay است که توسط بسیاری به پست lovey-dovey پیام در حالی که برخی از به اشتراک گذاشته اند الگوهای رفتاری خنده دار.

پیشنهاد روز دومین روز از این هفته و به دنبال آن روز شکلات, روز تدی, وعده, روز, روز آغوش و بوسه در روز است. آن را به پایان می رسد با روز ولنتاین را جشن گرفته بودن در فوریه 14.

پونا پلیس از طریق توییتر آن رسیدگی همچنین در پیشنهاد روز جشن است. در آن توییت پونا پلیس خواسته شهروندان خود را که آیا آنها همه فای ؟

کاربر توییتر Vityu Singha مشترک یک کلیپ از یاد بالیوود فیلم با عنوان: کامل پیشنهاد وجود دارد!

در حالی که برخی به شوخی در مورد اتصالات Wifi و کامل طرح بسیاری دیگر نشان داد که چگونه به پیشنهاد Bollywood superstar, Shah Rukh Khan سبک با به اشتراک گذاشتن یک کلیپ از بازیگر پیشنهاد Kajol در نشان دادن واقعیت.

کاربر توییتر Sanaya Maheshwari گفت که او اشتباه پیشنهاد روز به روز هدف. او شوخ جیر قطعا غلغلک بسیاری از استخوان ها خنده دار.

در اینجا برخی از بهترین توییتهایی به مناسبت f پیشنهاد روز:

چگونه بسیاری از این پیشنهاد روز memes آیا شما دیده می شود ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de