پیشنهاد روز 2020: بهترین پیام WhatsApp, SMS, منظوم, نقل قول, به بیان آنچه شما احساس می کنید

آن روز دو هفته ولنتاین از سال 2020 منجر به ولنتاین در فوریه 14. در حالی که اولین روز از هفته عشق است به عنوان جشن, رز, روز, روز دوم یعنی فوریه 8 شناخته شده است به عنوان پیشنهاد روز.

این روز مناسب برای بیان احساسات خود و میل به پیروز شدن خود را و یا شما عزیزان. شما می توانید آن را فوق العاده ویژه برنامه ریزی کردن یک روز خاص در تاریخ سینما بروید و یا فقط برای یک فنجان قهوه و یا یک وعده غذایی.

شما همچنین می توانید بیان عشق خود را برای مورد علاقه خود را با ارسال آنها را برخی از شایان ستایش پیام در واتساپ یا اس ام اس. درخواست له خود را با یک پیام شیرین و انجام بهترین خود را به این تاریخ یکی از به یاد ماندنی.

در اینجا 10 پیام است که شما می توانید به کسی خاص خود را در پیشنهاد روز و به اشتراک گذاری احساسات خود را با آنها…

“وقتی که من به چشمان من نمی بینم فقط شما. من تو را دیدم من امروز ، فردا و آینده من برای بقیه زندگی من…من دوست دارم شما, معدن شما برای همیشه لطفا برای؟”

“عشق ساخته شده است ، آن را با ساخته شده فرد با آنها وقت صرف شده است. مبارک پیشنهاد روز”

در شما, من در بر داشت من به دنبال. قلب من در حال حاضر مشتاق به پیشنهاد شما و در این پیشنهاد روز, من می خواهم به سادگی بپرسید که ” معدن شما?'”

“من در باز کردن حساب بانک عاطفی برای شما یار است. بنابراین سپرده عشق خود را در آن و شما می توانید آن را با علاقه. ولنتاین من می شود! مبارک پیشنهاد روز”

“رشد همراه با بهترین نشده است. شما صرف بقیه عمر خود را با من؟”

“آیا آن را نمی شود یک جنایت کامل اگر من به سرقت برده قلب خود را و شما را به سرقت برده معدن ؟

“من صرف بسیاری از بی خوابی شبانه را دوست دارم و من نمی خواهم پسرم را به همین کار را برای دختر خود را. بنابراین اجازه دهید آنها را برادر و خواهر…”

“شما کسی که من می خواهم به با. شما کسی من را نمی توان بدون. اقامت در زندگی من برای همیشه… مبارک پیشنهاد روز”

“بیا زندگی در قلب من و من نه هزینه یک پنی از شما…”

“اگر گل سرخ شد و سیاه و سفید و بنفشه قهوه ای, عشق من برای شما خواهد داشت. اما گل رز قرمز و بنفشه ها آبی. همه من می خواهم بگویم این است که من شما را دوست دارم!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im