ترقی خواهان واقعا می خواهید استیسی آبرامز به جو بایدن همسر در حال اجرا و آنها را به داده ها به اثبات او را بهترین انتخاب


Illustration for article titled Progressives Really Want Stacey Abrams to be Joe Bidens Running Mate and They Have the Data to Prove Shes the Best Choice

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

این هیچ راز است که هر کسی که به دنبال برای قرار دادن کسی در دفتر بیضی آمده نوامبر کاملا دشوار جنگ را در دست خود را. در حالی که حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد باقی می ماند گالوانیزه و انرژی (که می دانستند که تعصب و jingoism تحویل از طریق کلاس مدرسه سطح توییتر انگشتان خواهد چوب به عنوان سفید محافظه کار امریکا رویای خیس?), دموکراتیک پایه به نظر می رسد تقسیم به سه گروه تقسیم شدند: کسانی که هنوز برگزاری برای درست progressivism در رهبری کسانی که در واقع در باور دموکرات به عنوان حزب امریکا رشد و کسانی که واقعا فقط می خواهم ترش نارنگی با طعم دشمن بیگانه در خارج از کاخ سفید است.

مترقی فکر می کنم تانک معتقد است آنها پیدا کردم راه حل مناسبی برای آرام همه سه گروه: Stacey آبرامز.

تبلیغات

با توجه به NBC News, شبکه ای از خوبی کردن کمک کنندگان سیاسی به رهبری زنان به نام راه برای برنده شدن سفارش داده برای پیشرفت یک سازمان است که نظر خود را “اتاق فکر برای درست progressivism” با توجه به خود سایتبه تجزیه و تحلیل پتانسیل در حال اجرا آمپول برای حزب دموکرات نامزد. این حرکت پس از سناتور جو بایدن شسته نامزد برنی ساندرز در سه شنبه.

برای آنچه در آن ارزش داده ها برای پیشرفت سنجی شده اند و سرنوشت خود را برای دقت در پیش بینی انتخابات ریاست جمهوری نتایج اولیه این سال تا شاید مطالعه آنها با انجام این نتیجه رسید که آبرامز با وجود سابق مجلس گرجستان هرزه. که حداقل به خوبی شناخته شده در میان بالقوه در حال اجرا آمپول موجود است که مناسب ترین انتخاب شایستگی یک نگاه نزدیک تر است.

[اطلاعات برای پیشرفت] انجام یک نظرسنجی آنلاین از 4,998 به احتمال زیاد رای دهندگان در سراسر کشور در روز 12 مارس به سنج چگونه بالقوه دموکراتیک بلیط خواهد کرایه در برابر تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

گروه آزمایش پنج buzzed-در مورد گزینه های احتمالی: آبرامز و سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا, Elizabeth Warren, ماساچوست, ctq از ایالت مینه سوتا و Cory Booker از نیوجرسی (بایدن از متعهد برای چیدن یک زن).

Sean McElwee داده ها برای پیشرفت’ بنیانگذار نوشت: در یک یادداشت تجزیه و تحلیل یافته ها مطالعه که برام به سادگی آرای قوی ترین در میان وسیع ترین طیف وسیعی از گروه های جمعیتی.

“یک بایدن–Abrams بلیط خواهد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس بلیط و انجام رقابتی با دیگر فرضی بلیط در حالی که همچنین overperforming با گروه های کلیدی است که تشکیل حزب دموکرات را پایه” McElwee نوشت.

تبلیغات

با توجه به یادداشت های بایدن-Abrams جفت نمی نظرسنجی کاملا به عنوان به خوبی با رای دهندگان به عنوان یک فرضی بلیط جفت بهداشت ، الیزابت وارن با بایدن اما آن را به مراتب پشت سر. با مستقل رای دهندگان آبرامز را فقط به عنوان به خوبی به عنوان سناتور. ctq در حالی که وارن به ثمر رساند به طور قابل توجهی پایین تر با مستقل. مهمترین این بایدن-Abrams بلیط بزرگ بود نظرسنجی برنده در میان مردم سیاه و زنان از رنگ است که می تواند در خدمت به تقویت بایدن سیاه حمایت رای دهندگان که مقدماتی حزب دموکرات در حال حاضر ثابت او مطلوب در میان.

اما با توجه به راه های برنده شدن مدیر اجرایی حزب محافظه Gavito اولیه پشتیبانی نمی کند برابر انتخابات و مشارکت مردم است.

تبلیغات

“اولیه رای دهندگان به طور منظم خود را به رای دهندگان. اگر آن بود که کلیسا آن دسته از افرادی هستند که نشان می دهد تا هر یکشنبه. ما نیاز به کشف کردن چگونه می توانید با افراد جدید در pews” Gavito گفت: با توجه به NBC.

Gavito همچنین اشاره کرد که حق انتخاب در حال اجرا همسر است و حتی مهم تر در آینده انتخابات ریاست جمهوری از آن شده است در انتخابات گذشته و بر اهمیت تنوع جمعیتی در نظر گرفته شده در این تصمیم است.

تبلیغات

“در طول تاریخ مردمی خواهد به شما بگویم این معاونت انتخاب کنید کمتر مهم است. من فکر می کنم ما در یک نمونه تاریخی لحظه” Gavito گفت NBC News. “وقتی که می آید به آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود ما باید به تعادل بلیط با جنس ایدئولوژیک جغرافیایی و نژادی و نسل تنوع است.”

یادداشت منتشر شده توسط داده ها برای پیشرفت هشدار انتخاب warran را کلیک کنید و یا هر گونه دیگر سناتور دموکرات حتی کسانی که از وفادار آبی متحده به دلیل یک جمهوری خواه می تواند برنده صندلی معنی, رئیس جمهور ما, ممکن است, آبی, اما بسیار مهم سنا رای ممکن است متوقف شود.

تبلیغات

“فرضی دیگر بلیط ها افزایش قابل توجهی نگرانی در مورد کنترل سنا” یادداشت متحده است. “وجود دارد و حتی خطرات بایدن برای چیدن وارن به اجرا خود را به عنوان معاون رئیس جمهور. فرماندار ماساچوست چارلی بیکر یک جمهوری خواه خواهد شد که باید از این قدرت برای تعیین جایگزینی برای Warren تا یک انتخابات خاص صورت می گیرد.”

لازم به ذکر است که این اولین بار نیست آبرامز پیشنهاد شده است به عنوان بایدن معاون رئیس جمهور انتخاب است. در اوایل این ماه در خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) که تایید بایدن پیشنهاد کرد که سابق معاونت انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا گفت: “من واقعا معتقدم که ما به یک نقطه رسیده ایم در این کشور که در آن زنان آمریکایی آفریقایی نیاز به پاداش وفاداری که به آنها داده ام به این حزب است. بنابراین من واقعا هل دادن یک زن آفریقایی آمریکایی به در بلیط.” آبرامز در بالای Clyburn لیست بالقوه میدارد همراه با سن. کامالا هریس.

تبلیغات

یک فرد درگیر در همه این که افکار در این موضوع نیست و شنیده شده به تازگی توسط آبرامز خودش. اگر چه همه ما باید به یاد داشته باشید که در سال گذشته او ساخته شده ظاهر در این نمایش که در آن او ابراز علاقه صفر در حال بایدن یا هر کس دیگری در حال اجرا همسر.

“من فکر می کنم شما don’t run برای مقام دوم” آبرامز گفت. “اگر من قصد دارم برای ورود اولیه و سپس من قصد دارم به وارد کردن اولیه. و اگر من وارد اولیه کار من است به مطمئن است که بهترین دموکرات می شود نامزد و هر کس که برنده اصلی که ما را مطمئن می شود که فرد منتخب در سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de