عکس: آنجلا Weiss (گتی ایماژ)

من واقعا نمی فهمم transphobes’ ارادت به استفاده نیست کسی ترجیح ضمایر. آن را به معنای واقعی کلمه یکی از ساده ترین چیزهایی به انجام است.

ان بی سی نیوز گزارش که یک اوهایو قاضی برکنار مورد نیکلاس Meriweather. Meriweather واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال پس از مقامات در شونی دانشگاه ایالتی منظم او با اشاره به یک دانش آموز توسط خود ترجیح ضمایر. او موفق به دریافت یک ارسال برای نقض مدرسه nondiscrimination سیاست. به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه مدرسه مقامات ادعا کرد که سخنرانی او را یک کار مورد نیاز و محافظت نشده تحت متمم اول قانون اساسی, ادعای ایالات متحده در منطقه قاضی سوزان Dlott توافق با زمانی که او را رد کرد در این مورد.

تبلیغات

میشم.

این مرد واقعا شکایت خود را در محل کار به دلیل آنها خواست او را به استفاده از یک دانش آموز ترجیح ضمایر. او تا آنجا که او گفت که او خواسته شد به نقض خود را از باورهای مسیحی. زمانی که او خود را ثبت شکایت او گفت که او تحت درمان دانش آموز مانند “بیولوژیکی دیگر نر دانش آموزان است.”

که در واقعی fuck حتی مذاکرات شبیه به آن ؟ من فقط دارم گیج میشم. بهت زده. جهنم یکی حتی می توان گفت من flummoxed.

علاوه بر این من یک بیت اذیت این مرد با استفاده از دین به عنوان بهانه ای برای یک دیک. در حال حاضر, من یک مسیحی هستم. من نمی توانم بگویم من آن را به کلیسا هر یکشنبه اما من مستعد ابتلا به پرتاب در برخی از Fred Hammond در هر حال حاضر و دوباره. در حال حاضر شاید من فقط بد در دین من اما من صفر مشکلات تماس کسی چه می خواهند به آن می شود. من که هستم تا به شما بگویم که شما هستند ؟

تبلیغات

آن می تواند فقط من اما در یک جهان که در آن کودکان و نوجوانان هستند که به ضرب گلوله در مدارس هر روز آتش سوزی در حال شتاب انقراض جمعی و سفید مردم واقعا با این ساق بلند, وب کم رئیس جمهور فعلی پرداختن کسی و چگونه آنها می خواهند به خطاب فقط به نظر می رسد مانند یک چیز احمقانه به یک موضوع. اجازه دهید به تنهایی فایل طرح دعوی در دادگاه بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de