استاد که به نام پلیس دانشجویی متوقف شده است


عکس: Ball State University

به نظر می رسد که حماسه در توپ دانشگاه به پایان رسیده است در حال حاضر.

NBC گزارش های خبری که استاد شاهین برنا متوقف شده است باقی مانده از ترم. ماه گذشته برنا به دست آورد بسیار سزاوار جنجال پس از تماس با پلیس از روی یک دانشجو که نمی خواهید به تغییر صندلی خود را. یک بیانیه صادر شده توسط این مدرسه گفت: “این تصمیم به نفع دکتر برنا و دانشگاه” و هفتمدر این حرکت را “از بین بردن هر گونه حواس او را پرت های غیر ضروری و کمک به دانش آموزان ما تکمیل دوره مناسب انتظارات است.” 

تبلیغات

من راستش کمی تعجب است که این اتفاق تنها به دلیل مقدار زمان که گذشت پس از حادثه. منظور من دو هفته پیش این دانش آموزان صحنه از یک پیاده روی بیش از آنچه رفت. من فقط که اگر آنها می رویم به انجام این کار آنها خواهد آن را انجام داده ام پس از آن است. این یک حرکت خوباما آن را صادقانه احساس می کند کمتر مانند او را که به حالت تعلیق برای آنچه که او انجام داد و بیشتر به فقط پایان هر حواس پرتی او ممکن است باعث. من می تواند اشتباه باشد اما من فرض کنیم دانش آموزان نیست دقیقا هیجان زده برای رفتن به کلاس با شخص شناخته شده برای تماس با پلیس در دانش آموزان است.

رئیس دانشگاه جفری میرنس گفته است او قصد دارد به جلسات با هر دو مدرسه سیاه و سفید هیئت علمی و کارکنان انجمن و همچنین سیاه و فارغ التحصیلان تشکیل دهنده جامعه است. در حالی که خوب من فکر می کنم که استاد نیز باید در حضور در این جلسات. این یک چیز به موضوع کاهش نرخ عذرخواهی دیگر به قرار دادن در کار در واقع بهتر انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net