پریانکا گاندی خواستار مرکز به بررسی شبکه های قدرت مهندسین نگرانی های دوران COVID-19 بحران

به عنوان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر شیوع همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در سراسر هند کنگره رهبر پریانکا گاندی در شنبه خواست دولت مرکزی را به مراقبت از دغدغه های اصلی شبکه های قدرت و مهندسین در طول این بحران است. او گفت که دولت باید به آن نگاه کنند به طوری که وجود دارد این است که هیچ مانعی در عرضه برق در طول این زمان.

مصرف به توییتر رسمی رسیدگی رهبر کنگره نوشت: “در زمانی که این کشور ابراز وحدت در مبارزه با کروناویروس من امیدوارم که دولت مرکزی است که به مراقبت از دغدغه های اصلی شبکه های قدرت و مهندسین بیش از حد…طوری که هیچ مانعی در تامین برق در طول بحران.”

پریانکا گاندی است که دبیر کل از همه هند کنگره کمیته مسئول شرقی, Uttar Pradesh. نظرات خود را در زمینه نارندرا نخست وزیر درخواست تجدید نظر به خاموش کردن چراغ ها برای دو ساعت از ساعت 9 در مارس 5. او همچنین یک مقاله که گزارش شده است که قدرت تامین مقامات نگران بودند در مورد این واقعیت که ” نه دقیقه دیوالی ممکن است یک اثر در شبکه های قدرت

نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه خطاب به ملت از طریق یک پیام ویدیویی که در آن او به دادگاه تجدید نظر به شهروندان هند را به گرد هم می آیند به شکست تهدید از بیماری کروناویروس (COVID-19) بحران است که در حال گسترش مانند آتش سوزی در سراسر کشور.

در یک منحصر به فرد گزاره نخست وزیر خواسته هر شهروند به خاموش کردن همه چراغ در خوابگاه خود را در مارس 5 در 9 ساعت و نه دقیقه و به جای آن نور یک شمع و یک ” دیا ” و یا موبایل خود را به چراغ قوه برای علامت گذاری هند در مبارزه با کروناویروس. هدف از این تمرین مودی گفته است که به تقویت اعتماد به نفس در قلب شهروندان با تحقق این واقعیت است که هیچ کس به تنهایی در این بحران آنها در این کار با 130-کرور دیگر سرخپوستان که در مجموع مبارزه با این بحران است.

“دوستان در میان تاریکی گسترش تاج همه گیر ما باید به طور مداوم پیشرفت به سوی نور و امید. ما باید شکست اعماق تاریکی از بحران با گسترش شکوه نور در تمام چهار جهت” گفت: نخست وزیر در پیام ویدئویی.

“و به همین دلیل است که این یکشنبه در مارس 5, ما باید همه با هم چالش تاریکی گسترش تاج بحران معرفی آن به قدرت نور است. در این روز ما باید بیدار ابرقدرت 130 کرور هندی. ما باید حل و فصل فوق العاده از 130 کرور سرخپوستان به ارتفاع و حتی بیشتر” مودی گفته بود.

در نور از افزایش نگرانی از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در هند کشور شده است در زیر قرار داده شده کامل مستند برای 21 روز. مقامات خواسته اند شهروندان به حفظ دقیق اجتماعی فاصله برای کاهش گسترش شیوع ویروس.

از 7:15 بعد از ظهر روز شنبه حدود 3000 نفر در سراسر هند گزارش شده است که قرارداد COVID-19 بیماری به عنوان موارد جدید گزارش شده در ایالات کارناتاکا, Maharashtra, هاریانا و تامیل نادو در این روز است. این ویروس آسیب دیده بیش از 11 لاخ مردم در سراسر جهان است. جهانی مرگ و میر عبور کرده 60,000 با توجه به COVID-19 آمار مرکز جان هاپکینز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im