Priyanka Chopra نشان می دهد پدر ممنوع او را از پوشیدن لباس های تنگ بعد از پسران از مدرسه به دنبال او

Priyanka Chopra که به تازگی اعلام کرد که او در می یابد شباهت بین او و شوهر, نیک جوناس و پدر آشوک چوپرا رفت و در تاریخ ثبت می گویند که او تا به حال ثابت نفس درگیری با پدرش. او recollected حادثه زمانی که او ممنوع او را از پوشیدن لباس های تنگ از پسران از مدرسه به دنبال او.

Priyanka رفت تا بگوید مجله Tatler که نه تنها او قبلا مترقی پدر قرار داده ممنوعیت در لباس تنگ اما همچنین قرار دادن میله در ویندوز خود را پس از حادثه. “من می خواهم به سمت چپ به عنوان یک 12 ساله ستاره فیلم سکسی, فرفری, موهای بچه و من برگشتم به عنوان یک 16 ساله تقریبا ، من فکر می کنم پدر من بود واقعا متزلزل کردن آن. او نمی دانست که چه باید بکنید با من برای اولین بار دو هفته,” او گفت:.

این بازیگر در ادامه به نشان می دهد که او شیفته تحصیل در ایالات متحده است. “من شیفته مدارس در امریکا که در آن آنها تا به حال کمدهای و بدون لباس و دختران با پوشیدن آرایش و اصلاح خود و داشتن ابروهای خود را انجام می شود در درجه 8th” اظهار داشت: Priyanka.

اما تماس با او و پدر او بهترین دوست, Priyanka به خاطر آنچه که او گفته بود. “بدون توجه به آنچه شما انجام خوب و بد یا زشت و شما می توانید به من بگویید. من کمک خواهد کرد که شما آن را تعمیر کنند. من نمی خواهد شما قضاوت من خواهد بود و همیشه در گوشه ای خود را. من همیشه در تیم خود” او او نقل شده بود.

Priyanka در حال حاضر در زیر صفحه اصلی قرنطینه در لس آنجلس با نیک. این زوج به تازگی اعلام کرد که آنها اهدا شده به سازمان های مختلف در مبارزه خود را در برابر coronavirus یکی از آنها که PM مراقبت صندوق راه اندازی شده توسط نخست وزیر نارندرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im