Priti Mandhana نام تجاری جواهر عامل راه اندازی وب سایت تجارت الکترونیکی

Priti Mandhana نام تجاری جواهر عامل راه اندازی وب سایت تجارت الکترونیک – شیوه زندگی

انتشار: Mar 09, 2020, 11:52 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Priti Mandhana نام تجاری جواهر عامل راه اندازی وب سایت تجارت الکترونیکی در یک رویداد توسط Natasha مور.

Priti Mandhana's brand The Jewel Factor launches e-commerce website

Priti Mandhana نام تجاری جواهر عامل راه اندازی وب سایت تجارت الکترونیکی

جواهرات و اشیای قیمتی چیزی است که به ارمغان می آورد و تاثیر زیادی در زندگی یک زن است. این کار نه تنها اضافه کردن به زیبایی خود را, اما همچنین افزایش اعتماد به نفس خود را. با روز بین المللی زنان در اطراف گوشه Priti Mandhana با نام تجاری ‘گوهر عامل’ مرتب یک رویداد هیجان انگیز به مناسبت روز زن. این رویداد بزرگ بود که توسط Natasha مور بین المللی هنرمند آرایش و لوازم آرایشی و بهداشتی مبتکر.

متولد شده از عشق و شور و شوق برای جواهرات این برند معتقد است که هر زن سزاوار بود آراسته با مجموعه ای از شیک و مقرون به صرفه جواهرات و اشیای قیمتی.

این رویداد روشن به یادگیری در مورد ساخت جواهرات و همچنین منحصر به فرد راه اندازی از جواهرات و اشیای قیمتی محصولات از این نام تجاری. ‘گوهر عامل’ با هدف طراحی و معاون کشیش بخش بهترین جواهرات مجموعه برای مشتریان برای هر مناسبت – می شود آن را یک عروسی یا یک رویداد. تاسیس در ماه آوریل 2019 نام تجاری یک نام مورد علاقه در میان تمام جواهرات و اشیای قیمتی ،

Priti که او در هنگ کنگ دارای یک پایه و اساس مدرک از Central Saint Martins و لیسانس در مد جواهرات و اشیای قیمتی از کالج لندن از مد. با داشتن زندگی در نقاط مختلف جهان Priti کردم بزرگ قرار گرفتن در معرض فرهنگ های مختلف نیز هست.

او می گوید: “من کردم به یادگیری زیادی در مورد فرهنگ کشورهای مختلف و من را درک کرده اند تفسیرهای مختلف از خلاقیت که من در اجرای من با نام تجاری. من اعتقاد دارم که به بهترین طرح برای مشتریان من و از بین بردن آنها را با انتخاب کند.” علاوه بر این; وب سایت thejewelfactor.com کردم تقریبا همه محصولات از سمت راست حلقه, گوشواره, گردنبند, دستبند و بسیاری از دیگر لوازم جانبی. با شروع از محدوده 500 تومان این برند رو محصولات مقرون به صرفه برای مشتریان آن را. با حمل و نقل رایگان و COD در سراسر هند و در سراسر جهان حمل و نقل, ‘جواهر عامل’ در حال حاضر رفتن به هر زن مورد علاقه با نام تجاری در جواهر خط.

شما همچنین می توانید آنها را دنبال کنید Instagram at @the_jewel_factor

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de