پرینستون دانش آموزان بزرگ Mad پس از Marshawn Lynch اعلام کرد به عنوان کلاس سخنران


Illustration for article titled Princeton Students Big Mad After Marshawn Lynch Announced as Class Speaker

عکس: Abbie پار (گتی ایماژ)

Marshawn Lynch یک مرد از چند کلمه. هنگامی که سابق(?) Seahawks در حال اجرا پشت می کند تصمیم به صحبت او اغلب قطره برخی از جواهرات است. این باعث می شود آن را به خصوص جالب توجه است که این بلندگو پرینستون دانش آموزان می باشد.

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروزیک گروه از سالمندان در پرینستون نوشته است نامه ای سرگشاده در اعتراض به انتخاب لینچ به عنوان کلاس بلندگو. او نمی خواهد صحبت در مراسم فارغ التحصیلی اما در طول “Class روز است.” سازمان یافته توسط ارشد کلاس “Class روز” یک رویداد است که جشن افتخاری اعضای کلاس. در نامه این دانشجویان نوشت:بسیاری از ما نا امید شد وقتی دیدیم که این سال را به سخنران بود که Marshawn Lynch عمدتا به این دلیل که ما احساس نمی گنجانده شده است در این فرآیند که این بلندگو نامزد دریافت جایزه شد و در نهایت انتخاب شده است.”

تبلیغات

نامه ای به دولت است که در مورد قبل از بلندگوهای مانند Ellie Kemper و Cory Booker, یا آنها بودند پرینستون فارغ التحصیل و یا به نمایندگی از ایالت نیوجرسی پس از به طور پیش فرض آنها نشان پرینستون. آن را نیز به ارمغان می آورد تا Lynch تاریخ از زمان مصاحبه با مطبوعات در طول زمان خود را در NFL. این نشان می دهد که دانش آموزان که نوشت: این نامه نیست بیش از حد آگاه لینچ تلاش های خارج از NFL.

در حالی که Marshawn “من فقط در اینجا, بنابراین من نمی تواند جریمه” لینچ می کند که سابقه صحبت نمی کنم من فکر نمی کنم این مرد را گیگ فقط به به برخی از فارغ التحصیلان “شما می دانید که چرا من اینجا هستم” برای یک ساعت. در سال های اخیر او نشان داده شده است خود را به یک مصاحبه و فقط به تازگی به یک قلبی سخنرانی ترویج NFL بازیکن را به مراقبت از خود را روانی و جسمی و سلامت مالی.

لینچ به معروف با صرفه در طول زمان خود را در NFL. در حالی که او ممکن است سنتی ترین سخنور او قطعا می تواند با قرار دادن دانش آموزان در بازی. امیدوارم آنها خواهید بود باز به شنیدن آنچه که او برای گفتن دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im