غرور و تعصب

غرور و تعصب – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 05, 2020, 08:38 IST | Shweta Shiware | بمبئی

وطنی لوازم جانبی برچسب با ریشه در محله های فقیرنشین از Kandivli, Vakola و Dharavi بود که یک بار الهام بخش برای پوشیدن Dalit هویت سازندگان آن با افتخار در تلاش برای زنده ماندن در صورت مستند و بی تفاوتی دولت

Sudheer Rajbhar, founder of indie accessories label Chamar Studio, will have to dip into his savings to keep homes of the 10 artisans in his team running

Sudheer Rajbhar, بنیانگذار, indie در, لوازم جانبی برچسب Chamar استودیو را به شیب به پس انداز خود را به نگه داشتن خانه از 10 صنعتگران در تیم خود را در حال اجرا

آن را سخت برای تعیین آنچه که در Sudheer را Rajbhar ذهن زمانی که او صحبت می کند در مورد این اثر از 21-day مستند خود نوپای لوازم جانبی با نام تجاری Chamar استودیو. تسکین وجود دارد پس از تیم خود را از صنعتگران با این نسخهها کار تا حد زیادی از خانه وجود دارد اما نگرانی آنها پرداخت دستمزد در حالی که نگه داشتن کسب و کار خود را شناور. “اجتماعی فاصله بعدی غیر ممکن است زمانی که شما زندگی می کنند در محله های فقیرنشین می گوید:” Rajbhar. او می خواهم می دانم. 33 سال را صرف دوران کودکی خود را در محله های فقیرنشین از Kandivli شرق.

Rajbhar با این نسخهها کار با یک تیم 10 که او خواستار “همکاران” همه آنها ساکنان Dharavi و shanties در Vakola. “آنها در حال کار با سهام موجود اما چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها اجرا می شود ؟ ما با استفاده از بازیافت لاستیک که می آید از Wada در حومه بمبئی است. من نمی دانم که چگونه به جمع آوری منابع با توجه به ممنوعیت حمل و نقل. تنها امید ما این است که مستند نیست گسترش فراتر از تاریخ 14 آوریل.”

در حالی که صنعتی موضوعات منابع در بخش عمده ای از کرافورد بازار ناخن زیپ مهر و موم کیسه دسته آمده از Dharavi. هر دو بازارهای در حال تعطیل برای کسب و کار.

Rajbhar داستان است نماینده نمرات دیگر کوچک خود بودجه کسب و کار آغاز شده توسط سرخپوستان جوان. در واقع Chamar سفر ایده آل را در هند داستان. Rajbhar که متعلق به نجار-نقاش صنعتگر جامعه بومی به راجستان با این نسخهها کار فقط با صنعتگران محلی, منابع, مواد بازیافت—لاستیک در این مورد — برای کیسه های فروش که در یکی از بمبئی chicest بوتیک. در واقع قبل از همه گیر را شکست او در بحث با فروشندگان در ایتالیا و فرانسه برای مواد با کیفیت بالا. اما بیشتر از هر چیزی Chamar استودیو قابل توجهی برای مکالمه از آن جرقه اطراف اجتماعی و توانمندسازی اقتصادی. راه اندازی در سال 2018 به عنوان یک پروژه اجتماعی با یک تیم از دو Rajbhar امید آن که کمک به جشن هویت Dalit جوامع است. این تصمیم شامل خود برنامه ریزی کاست به هویت نام تجاری (Chamar اشاره به تنر/چرم کارگر) رانده شد باید با افتخار از ریشه های خود را. که او با این نسخهها کار با لاستیک بازیافت شده به جای چرم را بدست آورده و با نام تجاری پنج ستاره پایدار cred. Chamar Studio محصولات کاملا دست ساز و عبارتند از: gender-neutral خط و کیف پول و کمربند و کیسه های همه فن حریف سبک—صلیب بدن کیف و کوله پشتی و خرس crisscross پینه دوز را کوک.

Sachin Bhima Sakhare, an expert seamster, is part of Rajbhar’s two-member founding team. He spends the morning supervising cleaning and garbage disposal for the BMC, and devotes the rest of the day at his workshop to Chamar Studio.
Sachin Bhima Sakhare یک کارشناس seamster بخشی از Rajbhar دو عضو موسس تیم. او خرج می کند و صبح نظارت بر نظافت و دفع زباله برای BMC اختصاص داده است و بقیه روز را در کارگاه خود را به Chamar استودیو.

Sachin Bhima Sakhare, 31, یک کارشناس seamster بخشی از Rajbhar دو عضو موسس تیم. پدرش زد موفق پینه دوز مغازه در Vakola کوچک صادرات چرم صندل و کفش قبل از او در گذشت در سال 2003. “من تا به حال به بیش برای حمایت از مادر و خواهر و برادر می گوید:” Sakhare که با مادرش زندگی می کند همسر و دو فرزند و یک برادر کوچکتر در یک Vakola chawl. به پایان می رسد دیدار Sakhare که مطالعه کرده است و تا کلاس یازدهم در زمان و موقعیت از استاد راهنما در BMC مديريت پسماند بخش. با ادامه پاکسازی و sanitisation درایو پس از Coronavirus شیوع Sakhare می گوید خود صبح مشغول هستند. او مجموعه های خارج از ساعت 8 صبح به نظارت بر کارکنان به عنوان آنها رفت و برگشت خیابان Vakola و دور از زباله است. او به خانه برگشت برای ناهار و صرف بقیه روز خود را موقت کارگاه ساخته شده در نیم اشکوب ایجاد محصولات برای Chamar استودیو. “چقدر تلویزیون می تواند شما را ببینم ؟” او می خندد در مورد مقابله با انزوا. “به طور معمول یک خانواده شش تا هشت سهام یک فضای کوچک و با بمبئی آب و هوا گرمتر شدن آن غیر ممکن است به ماندن cooped در خانه ما برای مدت طولانی.”

Sunil Netke
Sunil Netke

Sunil Netke, 34, زندگی و کار در Dharavi که ثبت دو COVID-19 مرگ و میر در هفته گذشته است. Teaming با مهاجران که در اینجا وارد برای راه اندازی خانه و امرار معاش Dharavi مشخصه مناجات ثبت نشده موسسات تجاری تولید لباس و کالاهای چرمی برای بازارهای داخلی و بین المللی. در اینجا سربار کم و هزینه انسانی کار پایین تر است.

Netke پدر نقل مکان کرد به بمبئی در سال 1972 ساخته شده و یک زندگی از سفارشات کوچک از کالاهای چرمی است. Netke و خانواده اش ماند در Takalsing یک روستا در ماهاراشترا و در سال 2002 زمانی که یک جوان Netke معطوف به بمبئی برای پیوستن به کسب و کار پدر را او قادر به تولید با سفارش از Chamar استودیو یکی در میان هشت علامت های تجاری او کار می کند برای, از جمله Colaba مشهور چرم, فروشگاه Rasulbhai Adamji. او در استخدام کارکنان از شش صنعتگران در پارسی chawl کارگاه در حالی که او زندگی می کند در مجاور خط در Kala Killa با همسر, Archana و هفت ساله پسر Vendant. “بعد از مستند تنها Sudheer [Rajbhar] شده است و در بقیه ناپدید شده اند. Ekdum bekar haalat اعتلا (وضعیت وخیم است). این کس (فروشندگان) نیست به زحمت بررسی کنید که چگونه ما انجام می دهند و یا اگر ما نیاز به کمک پولی می گوید:” Netke.

او آگاه است که آن را به سخت تر اینجا. “Khup motha مشکل هنر (از آن خواهد شد یک مشکل بزرگ)” او می گوید: از موارد مثبت در Dharavi “که در آن خواهد شد مقامات کنم ؟ ده نفر زندگی می کنند در 100 sq ft lloyd. ما با استفاده از یک roomal (دستمال) برای پوشش چهره ما هنگامی که ما گام به گام اما ما هنوز به استفاده از توالت های عمومی. ما nagarsevak Ganga Kunal Kadam نشده تعداد بازدید ما تا کنون” Netke می گوید. با کمی کمک از نمایندگان دولت او معتقد است که تشکیل یک اتحادیه کارگران کمک کرده اند. “حداقل 400 چرم و تولید کنندگان پوشاک کار در اطراف کارگاه خود و بسیاری از ما عرضه به علامت های تجاری بزرگ در هند و در سطح بین المللی. اگر ما تا به حال یک اتحادیه ما نوشته اند برای ما رئیس جمهوری برای کمک به.”

Chamar Studio’s bags are made from recycled rubber and feature the crisscross cobbler’s suture
Chamar استودیو کیسه های ساخته شده از لاستیک بازیافت شده و از ویژگی های crisscross پینه دوز را بخیه

مانند Netke, Rajbhar را صنعتگران دریافت و پرداخت ماهانه و یا پرداخت می شود بر اساس محموله. در حالی که آنها خود را دریافت کرده اند حقوق این ماه Rajbhar اضطراب درباره مدیریت منابع مالی ممکن است به بعد. “مثل شروع همه را دوباره و دوباره. از آن خواهد شد یک چالش است اما من معتقدم که هیچ کس قدرت را به کشتن صنایع دستی است. بسیاری از ما ندارد و منبع دیگری از درآمد و من لازم نیست که هر گونه انتظارات از دولت است. من باید به شکل یک راه شاید شیب به من پس انداز برای پرداخت به کسانی که من با کار” Rajbhar می پذیرد.

جوراب زنانه ساقه بلند در جنوب بمبئی مجلل خرده فروشی آدرس Le آسیاب و هند محصولات شرکت. در فرانکفورت قبل از همه گیر را شکست, او دیده است تمام سفارشات به توقف آمده است. بهترین چیز بعدی است که فروش از نام تجاری فروشگاه آنلاین. “اولویت در حال حاضر ما شروع به e-وب سایت خرده فروشی است که باید زنده این هفته است. اگر ما با دریافت سفارشات آن را به اطمینان حاصل کار مداوم برای صنعتگران و پول خود را برای جیره روزانه. ما را تحویل سفارشات در اسرع وقت خدمات پیک هستند و در حال اجرا دوباره.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de