رئیس جمهور تهمت میاد کلرادو coronavirus پاسخ در نشست با رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش کلرادو پاسخ به کروناویروس و دموکراتیک آن رهبر در یک نشست در کاخ سفید در روز چهارشنبه.

“شما هر دو در انجام یک کار عالی و این یک افتخار است که به شما در کاخ سفید” جمهوری خواه رئیس جمهور گفت: رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس و داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم یک جمهوری خواه در یک جلسه در اتاق کابینه.

کاخ سفید در حال دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس از خود و پلیس گفت: در Facebook تصویری پیش از دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن است که او مورد آزمایش قرار گرفت در کاخ سفید و آن را به عقب آمد منفی است.

پلیس است که به طور منظم تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: “او را دعوت به ملاقات در فرد است که او نمی تواند به نوبه خود پایین که دعوت.

در میان دیگر شرکت کنندگان در چهار جلسه بودند کلرادو جمهوری خواه وزیر بهداشت ، کوری گاردنر; جیل Hunsaker رایان مدیر کلرادو وزارت بهداشت; Deborah Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ و داخلی وزیر دیوید برنارد, کلرادو بومی است.

کلرادو مقامات عینک, ماسک, در حالی که رئیس جمهور Birx و از مقامات داکوتای شمالی نیست کاخ سفید استخر گزارش اعلام کرد. پلیس در زمان ماسک خود را در طول یک ارز با مغلوب ساختن پیشی جستن.

پلیس منتقل خوش بینی در مورد کلرادو تدریجی بازگشایی که لگد در اواخر ماه گذشته — پیش از هر دولت دیگر به رهبری حزب دموکرات و قبل از اکثر متحده است.

“مردم پشت در یک راه امن تر,” پلیس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “این راه آن بود.”

به عنوان شواهدی از بازگشت برخی از تجارت در دولت پلیس به ذکر است که او می خواهم به تازگی بدست کوتاه کردن مو.

“خوب به نظر می رسد” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید که چگونه کلرادو اسکی صنعت در حال انجام است. “من وجود دارد همانطور که می دانید و دامنه های اسکی فوق العاده هستند” گفت: پلیس.

فرماندار گفت: او هنوز هم امیدوار در اواخر فصل اسکی می توانید به زودی از سر گرفته.

پلیس ستایش گاردنر کار در کمک به کلرادو به دست آوردن بشدت مورد نیاز تست لوازم و گاردنر بازگشت این تعریف: “فرماندار یک کار خوب انجام داده و من از آن است که” او گفت:.

تهمت نیز در زمان پرسش خبرنگاران در این جلسه.

مدارس در کلرادو هستند و بسته به فرد در آموزش در سال و در طول ارز با خبرنگاران تهمت نشان داد او مخالف با این تصمیم.

“کشور ما رو به عقب بر گردیم و آن را به عقب بر گردیم به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت: در جلسه روز دوشنبه. “من نمی در نظر گرفتن این کشور در آینده اگر مدارس تعطیل هستند.”

تهمت نیز صحبت کرد و در برابر همه-پست الکترونیکی رای گیری.

“این موضوع به فساد عظیمی — انجمن تخصصی آیفون” او گفت:.

کلرادو است که در پیشتاز از همه ایمیل های رای گیری روند نشان داده است که این درست نیست. دولت به طور گسترده ای به عنوان یکی از امن ترین مکان ها در این کشور به رای و عمل شده است تبلیغ توسط جمهوری خواه و دموکرات دولت انتخابات به طور یکسان. همچنین افزایش مشارکت رای دهندگان.

نه پلیس و نه گاردنر خطاب به رئیس جمهور سخن گفتن در مورد رای گیری از طریق پست. سناتور انتخاب شد در طول کلرادو برای اولین بار تمام الکترونیکی انتخابات.

پلیس و رایان, سلامت, مدیر, پرواز را به سی روز شنبه در یک پرواز تجاری که پلیس به خبرنگاران گفت: به او “برخی از بیم و هراس.” او گفت: ماموریت خود را در واشنگتن به حمایت از کلرادو به دریافت بیشتر حمایت دولت فدرال از جمله تست لوازم و تجهیزات حفاظتی — N95 ماسک در خاص است.

پلیس گفت: چند بار از ماه مارس که او را عمیقا نا امید عدم تست زیرساخت ها در این کشور است. اما اول-ترم فرماندار, که همچنین یک سابق کنگره ایالات متحده از تخته سنگ عمدتا اجتناب انتقاد از تهمت و کابینه خود را به عنوان او به طور معمول نیز جلوگیری انتقاد از کلرادو خواهان.

پرسیده شده توسط یک همکار ق کاربر این هفته آنچه که او فکر می کند کاخ سفید در پاسخ به این coronavirus پلیس در پاسخ با “چهره با دست بر دهان” از emoji.

هنگامی که از او خواسته شد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه خود را در مورد “بی میلی به انتقاد از” کاخ سفید پلیس گفت: “من با هر کسی و همه برای کمک به مردم کلرادو است.”

پلیس است گاهی اوقات صحبت کردن در برابر کاخ سفید را همه گیر آمادگی و پاسخ. در ماه مارس او گفت که او مخالف کمک مالی شرکت های بزرگ به این دلیل که او “نه سوسیالیستی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” که در همان هفته او به خبرنگاران گفت: “من خشمگین است که به عنوان یک رهبر جهان آزاد هستیم که مجبور به بستن رستوران ها و بارها به این دلیل که ایالات متحده بر خلاف تایوان را به اندازه کافی (coronavirus) آزمون.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de