رئیس جمهور تهمت ملاقات با آمریکا طرفدار ورزش رهبران به بحث در مورد ویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات با تلفن با بسیاری از ایالات متحده ورزشی طرفدار رهبران شنبه برای بحث در مورد چگونه است که صنعت شده است تحت تاثیر جهانی coronavirus همه گیر و گفت او به دنبال به جلو به از سرگیری مسابقات “را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

NBA, NHL, NFL و لیگ اصلی بیس بال تمام شد نشان داده شده در تماس با خود را به کمیسیون — آدم نقره, Gary Bettman راجر Goodell و غارت مانفرد بود.

“من می خواهم طرفداران در عرصه های ناروا” گفت: بعد از آن در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “من فکر می کنم … هر زمان که ما آماده هستیم. به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم بدیهی است. و طرفداران می خواهم به عقب بیش از حد. آنها می خواهند برای دیدن بسکتبال و بیس بال و فوتبال و هاکی. آنها می خواهند برای دیدن ورزش خود را. آنها می خواهند برای رفتن بر روی زمین های گلف و تنفس خوب تمیز, زیبا هوای تازه است.”

یک فرد با دانش مستقیم از آنچه مورد بحث قرار گرفت در این تماس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است فصل NFL — برنامه ریزی برای شروع سپتامبر. 10 — در زمان شروع خواهد شد با طرفداران در صندلی.

شخص دوم با آگاهی از تماس گفت که برخی از کمیسیون نقره در میان آنها تاکید کرد به تهمت که آنها در حال کار بر روی چند برنامه به ادامه فصل خود را اما هشدار داد که هیچ یک از این برنامه می توان به تصویب و بدون ترخیص از مقامات بهداشت عمومی. مردم به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ نقطه بحث از تماس بودند را نشان داد publicly.

دیگران در تماس شامل PGA Tour کمیسر جی موناهان Indianapolis Motor Speedway صاحب راجر Penske, UFC رئیس دانا, سفید, جهان کشتی, سرگرمی وینس مک ماهون MLS کمیسر همین Garber, WNBA کمیسر کتی Englebert, LPGA کمیسر مایک Whan و Breeders’ Cup جمهور جلب فلمینگ.

NBA بود که عمده ایالات متحده ورزشی لیگ تعطیل در مارس 11, انجام این کار پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس. لیگ های دیگر به سرعت دنبال کرد و صدها نفر از بازی ها در حال حاضر از دست داده است. NCAA مردان و زنان مسابقات بسکتبال لغو شد همراه با تقریبا هر دیگر, کالج, ورزشی, رویداد باقی مانده از سال تحصیلی; رویدادهای مهم مانند, کارشناسی ارشد, مسابقات, کنتاکی دربی و ایندیاناپولیس 500 شده اند به تعویق افتاد; و هزاران نفر از کارکنان عرصه کار از دست داده اند به دلیل خاموش شدن از ورزش ها و سرگرمی های صنایع.

نسکار به تیم یک برنامه آزمایشی به سر مسابقه در مارس 24 با کوکا کولا 600 در شارلوت موتور جاده سریع السیر. کارولینای شمالی اقامت در خانه سفارش از طریق آوریل 30. مسابقه بعدی در نسکار برنامه مارس 9 در Martinsville Speedway در ویرجینیا است که در زیر یک مادر اقامت در خانه سفارش از طریق ژوئن 10. نسکار تا کنون کاهش یافته است به طور علنی رسیدگی به روم و گفت: آن را به حال هیچ اظهار نظر در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن.

Penske که او نیز صاحب Indianapolis Motor Speedway گفت: AP: “هیچ چیز به گزارش” پس از تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن. او به حالت تعلیق IndyCar فصل 48 ساعت قبل از افتتاح نژاد و عموم برنامه ریزی رویداد است 30 مه در دیترویت doubleheader Penske است گفت: می توان نقل مکان کرد به بعد در این فصل در صورت لزوم.

Penske در حال حاضر موکول ایندیاناپولیس 500 برای اولین بار در تاریخ Aug. 23 از آخر هفته روز یادبود.

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی خطاب کمی بازیکنان لیگ برتر در روز شنبه به tweeting به آنها بگویید “قطع در آن وجود دارد! ما شما را در این زمینه و می دانم که شما خواهد شد بازی بیس بال به زودی. ما را از این طریق دریافت کنید با هم و خفاش ها خواهد بود نوسانی قبل از اینکه شما آن را می دانم. در ضمن مراقبت از پدر و مادر می دانم که این را نمی خواهد برای همیشه لطفا برای!”

تهمت و حتی گفت که نیاز به اجتماعی فاصله مؤثر است 14 سال پسر بارون. رئیس جمهور گفت که پسر خود را به عنوان یک ورزشکار خوب و فوتبال فن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت پسرش خوشحال است اما می توان شادتر اگر او قادر به لذت بردن از ورزش دوباره.

“ما باید برای بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما باید به عقب بر گردیم. به یاد داشته باشید که. ما به عقب بر گردیم و ما به عقب بر گردیم به زودی.”

___

AP, مسابقه اتومبیل رانی, نویسنده جینا سرخ در شارلوت کارولینای شمالی و AP طرفدار فوتبال نویسنده راب Maaddi در فیلادلفیا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de