رئیس جمهور تهمت تصویب کلرادو فاجعه بزرگ اعلام

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه تایید کلرادو تسریع درخواست برای یک فاجعه بزرگ اعلام یک حرکت است که تا بیشتر پول فدرال به عنوان دولت reckons با بحران بهداشت عمومی بر خلاف هر در تاریخ اخیر آن است.

“امروز رئيس جمهور, Donald J. Trump اعلام کرد که یک فاجعه بزرگ وجود دارد در ایالت کلرادو” کاخ سفید در بیانیه ای گفت: اوایل شنبه شب.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس درخواست اعلام روز شنبه و اکثر اعضای دولت هیئت نمایندگان کنگره خواست رئیس جمهور به تصویب این اعلامیه در یک نامه پنج شنبه. Rep. کن باک, R-Windsor نداشت ثبت نامه.

“ما با توافق استاندار پلیس است که این شیوع چنین شدت و بزرگی است که پاسخ موثر و بازیابی است که فراتر از قابلیت های این دولت و دولت های قبیله ای و تحت تاثیر دولت های محلی به تنهایی” نوشت: هشت Coloradans در کنگره اشاره کرد که “کلرادو دارای یکی از بالاترین نرخ COVID-19 موارد سرانه” میان ایالات متحده است.

اعلامیه اجازه می دهد تا دولت و قبایل همراه با برخی از دولت های محلی و سازمان های غیر انتفاعی برای دریافت پول فدرال برای کمک به آنها در مقابله با کروناویروس. تحت تاثیر قرار Coloradans در حال حاضر واجد شرایط برای بحران مشاوره کمک به عنوان به خوبی.

“این اعلامیه را تضمین می کند که کلرادو می تواند بر روی یک سطح میدان بازی با کشورهای دیگر که در حال حاضر این وضعیت مانند نیویورک و واشنگتن که آن را می آید به فدرال فاجعه بودجه و سازمان مدیریت اضطراری فدرال کمک” پلیس گفت:.

دولت فدرال و مقامات امیدوارند که این اعلامیه را کاهش کلرادو کمبود تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک روپوش و دستکش و ماسک و تجهیزات بهداشتی.

“ما جعل جدید و نوآوری مشارکت روزانه با دولت فدرال و بخش خصوصی برای به حداقل رساندن تهدید سلامت و اقتصادی تهدید ویروس” فرماندار گفت شنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net