رئیس جمهور برای برگزاری ویدئو کنفرانس با فرمانداران متحده UTs در جمعه

رئیس جمهور هند Ram, Nath Kovind همراه با معاون رئیس جمهور M. Venkaiah Naidu خواهد شد برگزاری ویدئو کنفرانس از Rashtrapati Bhavan روز جمعه (3 آوریل) با فرمانداران فرماندار و مدیران از همه کشورها و سرزمین های اتحادیه برای تقویت تلاش ها در مرکز و در سطح دولت برای مهار و مدیریت بحران ناشی از شیوع COVID-19.

این خواهد بود که دوم مانند ویدئو کنفرانس با فرمانداران/LGs و مدیران. اولین ویدئو کنفرانس برگزار شد در مارس 27, 2020, که در آن 14 فرمانداران و دهلی نو ستوان فرماندار و آنها تجارب مشترک در سرزمین خود است. باقی مانده فرمانداران/LGs و مدیران به اشتراک گذاری تجارب خود را در روز جمعه.

دستور کار این کنفرانس خواهد بود که وضعیت COVID-19 در ایالات متحده نقش صلیب سرخ با تمرکز بر بخش های آسیب پذیر و نقش جامعه مدنی/سازمان های داوطلبانه/بخش خصوصی در تکمیل تلاش های اتحادیه و دولت برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

در روز پنج شنبه نخست وزیر نارندرا برگزار شد جلسه نقد و بررسی با رئیس وزرای کشورهای مختلف از طریق ویدئو کنفرانس در coronavirus بیماری (COVID-19) وضعیت در کشور است. وزیر دفاع Rajnath Singh و خانه وزیر Rajnath Singh نیز حضور داشتند در این نشست همراه با دیگر بالا بوروکرات.

نخست وزیر مورد بحث با رئیس وزرای احتمالی اقدامات است که می تواند گرفته شده در کشورهای مربوطه برای بررسی گسترش ویروس است که عجله مانند آتش سوزی در سراسر هند است. انتظار می رود که این موضوع از تماس با ما-ردیابی افراد مرتبط با Tablighi Jamaat در Nizamuddin مرکز رویداد در دهلی نو نیز مورد بحث همراه با راه هایی برای کاهش این مشکل از کارگران مهاجر و به منظور تسهیل در انزوای اجتماعی به کل میزان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im