رئیس جمهور موجب نگرانی بیش از تجمع کارگران مهاجر Tablighi Jamaat رویداد

رئیس جمهور رام نات Kovind روز جمعه برگزار می شود یک ویدئو کنفرانس با فرمانداران فرماندار و مدیران متحده/UTs و در مورد راه هایی برای کمک به اقدامات انجام شده توسط دولت هند و دولت های ایالتی در پاسخ به شیوع COVID-19. رئیس جمهور با تاکید بر نیاز به اطمینان حاصل شود که هیچ یک باقی می ماند گرسنه در سراسر کشور مستند.

افزوده است که شهروندان باید در تنظیم یک مثال با نشان دادن نمونه شجاعت و انضباط و همبستگی در مبارزه علیه COVID-19 گیر جمهور ابراز نگرانی بیش از دو حادثه جمع کارگران مهاجر در نند Vihar و جماعت Tablighi Jamaat در Nizamuddin هر دو در دهلی نو که ناشی از یک شکست به تلاش های آزادی مطبوعات گفت.

رئیس جمهور همچنین با اشاره با نگرانی حوادث حمله به پزشکان و بهورزان و پرسنل پلیس در برخی از نقاط کشور و تایید نخست وزیر نارندرا مودی درخواست تجدید نظر به همه شهروندان به خاموش کردن چراغ ها در خانه در ساعت 9 شب روز یکشنبه و به جای سوئیچ بر روی تلفن همراه خود چراغ قوه مشعل یا چراغ در بیان همبستگی مردم برای مبارزه با کروناویروس.

اما او هشدار داد مردم به اجازه گارد خود را و صبورانه پایبند به عمل اجتماعی فاصله.

رئیس جمهور دعوت کرد تا پیشنهادات خود را به شامل و تشویق حداکثر مشارکت داوطلبانه سازمان و همچنین بخش خصوصی در نشست های انسان دوستانه به چالش بکشد.

“در مبارزه با این بیماری همه گیر تلاش های ما تا کنون شده است در مسیر درست وجود برخی از حوادث و ما در حال حرکت به جلو با عزم و اراده راسخ,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور ابراز قدردانی از شهروندان برای صبر و همکاری است. او با تشکر از پزشکان و تمام افسران و کارکنان که در خدمت جامعه و ملت و بشریت با وجود قبر خطر به زندگی خود را. او همچنین با ابراز اعتماد به نفس کامل است که مردم این کشور ادامه خواهد داد مبارزه با این بیماری همه گیر با هوشیاری و عزم راسخ.

انعقاد این کنفرانس رئیس جمهور تقدیر فرمانداران/ Lt فرمانداران و مدیران خود را برای روشنگری نمایش و نگه داشتن گوش خود را به زمین برای اطمینان از رفاه مردم است. او extolled پزشکان و کارکنان بهداشت برای خدمت به مردم در صورت قبر خطر و نمایش نمونه شجاعت و اعتقاد راسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de