رئیس جمهور انگل انتقاد شدید فیلم سینمایی خارجی برای برنده بهترین فیلم اسکار و آنها Clap پشت, ‘فهم او نمی تواند به عنوان خوانده شده’


چهار جایزه اسکار برنده جایزه فیلم ‘انگل’ مدیر بونگ جون-هو و کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در راه رفتن برای ناهار در انتخابات ریاست جمهوری خانه آبی در سئول در فوریه 20, 2020.
عکس: KIM HONG-JI (گتی ایماژ)

در این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن تور بیش از Kevin Hart, Doug E. تازه و مشهور در پیچ و خم های فرانکی بورلی. ریشه ارشد نویسنده مایکل هریوت در حال حاضر یافت می شود که مغلوب ساختن پیشی جستن است 10th پرداخت بالاترین ورزشکار در کشوراما آیا شما می دانید که او بیشتر به دنبال پس از خود ارضایی کمدین? خوب است وجود دارد هیچ دیگر کمدین که استمناء روی صحنه. منتظر شما دیده ام هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن vaudevillian عمل می کنند ؟ خوب اجازه بدهید از بین بردن آن را برای شما: عمل خود را در واقع همه خود را “تظاهرات” اساسا دلقک از یک رئیس جمهور راه رفتن به یک جمعیت از طرفداران عاشقانه که سازمان دیده بان به عنوان او لذت خود او در حالی که اشک از طریق قانون اساسی, مردم, از, رنگ, کسانی که با معلولیت زنان—اساسا هر غیر سفید cisgendered کسی که رای دادن نیست برای او.

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان سفر نشان دادن راه به کلرادو که در آن علف های هرز قانونی است. شاید او دو edibles و شاید کسانی که خوراکیهای مانند نگاه خیس مرغ از KFC که رئیس جمهور به نظر می رسد برای لذت بردن از, اما برای برخی از این دلیل در مکان عمومی, fapping, جلسه رئیس جمهور تصمیم به هدف را در انگل کره جنوبی فیلم که تمیز در اسکار امسال را از جمله تبدیل شدن به اولین فیلم زبان خارجی به راه رفتن دور با بهترین تصویر.

تبلیغات

“راستی چقدر بد شد جوایز اسکار در این سال؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته خود را به عنوان جمعیت booing آمریکایی است که به وضوح نمی شد ،

“برنده یک فیلم از کره جنوبی. چه جهنم بود که همه چیز در مورد ؟ ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت” رئیس جمهور ادامه داد. “و بعد از همه که آنها به آنها را بهترین فیلم سال؟”

تبلیغات

چه تهمت است بنحوی در اینجا این است که چرا بر روی زمین خواهد آکادمی جوایز جشن فیلم سینمایی خارجی زمانی که آنها نیست سفید! چرا که آنها پیدا کردن یک فیلم به سرپا نگه داشتن؟! منظورم این است که قطعا هیلاری سوانک و یا تام کروز چیزی…نیست ، شاید من فقط فرض کنید که تهمت می خواستم یک فیلم را به نفع خود. که احتمالا ناعادلانه فرض را. من نباید قرار دادن کلمات به مقعد خود را به شکل دهان.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: “ما می توانیم ‘بر باد رفته’ بازگشت ،

بله اجازه بازگشت به زمان که در آن مردم سفید زندگی در مزارع و مردم به عنوان بندگان. فقط به این دلیل که رئیس جمهور مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون گرم و تخت خود را هر شب به این معنا نیست که او نژادپرست; شاید کارسون است که فقط یک واقعا خوب تخت گرمتر است.

تبلیغات

چه شگفت انگیز ترین مورد رئیس جمهور نظرات نیست که او از آنها ساخته شده آن را که استودیو پشت انگل کف پشت, سخت, ارسال, است که رئیس جمهور خواهد بود ناراحت کره جنوبی فیلم برنده جایزه برتر به دلیل آن برجسته بود با زیرنویس و رئیس جمهور است و مشکل با کلمات بیش از چهار حرف. (هریوت همچنین کاوش مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل خواندن است که می توان به عنوان خوانده شده در اینجا, اینجاو اینجا.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im