رئیس جمهور Kovind پرچم خاموش صلیب سرخ امداد تامین برای سیل زده مردم در آسام بیهار

رئیس جمهور رام نات Kovind روز جمعه پرچم خاموش نه کامیون کمک های امدادی از Rashtrapati Bhavan برای سیل زده مردم از آسام بیهار و اوتار پرادش است.

صلیب سرخ کمک های امدادی انجام خواهد شد از دهلی نو به نگران متحده با قطار و دریافت خواهد شد توسط دولت صلیب سرخ شاخه های مربوطه متحده است.

رئیس جمهور هند رئیس جمهور هند Red Cross Society (IRCS).

اتحادیه وزیر بهداشت و رفاه خانواده Dr Harsh Vardhan نیز حاضر شد. مقامات از دبیرخانه رئيس جمهور و IRCS نیز حضور داشتند به مناسبت.

تسکین مواد شامل مواردی مانند برزنت, چادر, ساری, dhotis, پنبه, پتو, آشپزخانه مجموعه, پشه بند تخت ورق سطل و دو دستگاه تصفیه آب. علاوه بر این COVID-19 حفاظت مواردی از قبیل فولاد, ماسک, PPE, کیت, دستکش و در صورت سپر نیز بخشی از مواد تسکین پرچم توسط رئیس جمهور Kovind.

این موارد به معنای حفاظت و محافظت از سلامت کارگران در ارتباط با IRCS خدمات پزشکی در این کشورها و همچنین داوطلبان IRCS که در خط مقدم امداد رسانی به سیل و توانبخشی تلاش یک بیانیه دبیرخانه ریاست جمهوری گفت.

عرضه مواد فوق در ادامه و در علاوه بر این به مواد در حال حاضر ارائه شده توسط IRCS توزیع شده توسط دولت صلیب سرخ شاخه به افراد مبتلا به آن اضافه شده است.

به مناسبت ضعیف کردن RK Jain, عمومی, منشی, IRCS جریان رئيس جمهور در طرح ها و کار های انجام شده توسط IRCS برای خدمت به مردم متاثر از سیل و COVID-19 در نقاط مختلف کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de