آماده شدن برای شیوع بیماری مانند Coronavirus همیشه دشوار است. برای جوامع به حاشیه رانده شده بسیار مهم


پیاده پوشیدن ماسک صورت عبور از یک جاده در طول یک سال قمری جدید از موش تعطیلات عمومی در هنگ کنگ در 27 ژانویه سال 2020 به عنوان یک اقدام پیشگیرانه پس از شیوع کروناویروس آغاز شد که در شهر ووهان.
عکس: آنتونی والاس (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در چند روز گذشته شده اند وجود دارد تعدادی از تغییرات در زمان COVID-19 شیوع قرار داده است که جهان و حتی بیشتر هشدار و اعلام یک بیماری همه گیر تقریبا اجتناب ناپذیر است. در آن زمان من نوشتن این, شده اند وجود دارد بیش از 80,000 مورد تایید در سراسر جهان (pdf). برزیل تایید کرده است اول آن coronavirus مورد (وارداتی از ایتالیا); ایتالیا 400 نفر (و مرگ و میر 12); در حالی که ایران دارای 100 به علاوه موارد (و 19 و میر). آن را هنوز هم مهم است توجه داشته باشید که در اکثر موارد آلوده هستند از سرزمین اصلی چین (در ووهان در استان هوبئی استان که در آن شیوع سرچشمه) اما روشن است که موارد آلوده در حال گسترش در سراسر جهان است.

ایالات متحده شده است ردیابی این شیوع نزدیک و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اخیرا در مورد احتمال نه تنها در بیشتر موارد در ایالات متحدهبلکه بالقوه به طور قابل توجهی مختل جامعه است. در مقیاس بزرگ شیوع بیماری می تواند بسیار مخرب به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود در دیگر نهفته کشور است. CDC پیام در خدمت به عنوان یک یادآوری هوشیار که اگر این بیماری همچنان ادامه دارد توانایی ما در حفظ راه ما از زندگی—رفتن به محل کار و کلیسا سفر از طریق حمل و نقل عمومی زیاد فروشگاه مواد غذایی—می تواند تغییر توسط بهداشت عمومی اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش بیشتر از COVID-19.

اما بیایید نگاهی به این تصویر کامل برای یک دقیقه. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در کشور اتفاق می افتد از این پتانسیل برای این بیماری. بسیاری از عمده جوامع هنوز دوره نقاهت بعد از بلایای بزرگ ما دیده ایم در سال های قبل و ما در این میان یکی از بدترین فصل آنفولانزا ما را دیده اند در سال است. فعلی فصل آنفولانزا است که نشان از فعالیت زیاد در تقریبا در هر کشور. به تاریخ CDC گزارش شده بیش از 29 میلیون موارد گزارش شده که منجر به 280,000 بستری شدن در بیمارستان و 16,000 مرگ و میر (105 در کودکان). وجود دارد مجموعه ای جدی بهداشت عمومی چالش های پیش روی جهان در حال حاضر, و فرصت را برای جوامع ما برای آماده سازی در حال حاضر.

آمادگی همیشه دشوار است در سطح فردی—این ایده از جوراب زنانه ساقه بلند در یک دسته از منابع و سرمایه گذاری در همه چیز شما ممکن است نیاز به در صورت وقوع حادثه می تواند دشوار برای اولویت بندی در میان دیگر واقعیت. این درست است برای طوفان و دیگر بلایای طبیعی اما به ویژه برای بیماری شیوع است.

این بار حتی بیشتر در جوامع به حاشیه رانده شده—برای هر دو آمادگی و مقابله با اثرات بحران است. این بار به سرمایه گذاری پول در حال آماده سازی یک”ص مواجهه با واقعیت از دست دادن اموال و یا حتی در برخورد با مبارزات با آن مواجه درآمد از دست رفته از روز بدون کار می تواند به اندازه کافی به فشار هر کسی.

فصل آنفولانزا شده است به اندازه کافی به فشار جوامع است. با واکسن تردید در تمام زمان بالا و بسیاری از جوامع از رنگ هنوز شک و تردید در مورد مزایای واکسن آنفولانزا وجود دارد در حال حاضر خطر ابتلا به بیماری های جدی از فعال فصل آنفولانزا (به خصوص برای گروه واکسینه نشده). این COVID-19 شیوع کامپایل خطر به خصوص با نرخ مرگ و میر که به نظر می رسد بدتر در بیماران مبتلا به بیماری های مزمن و یا co-morbidities. وجود دارد هنوز هم چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد ویروس و اطلاعات جدید (و ارشاد) به اشتراک گذاشته خواهد شد از کارشناسان بهداشت عمومی به عنوان شیوع گستراند. این یک مشکل بهداشت عمومی ارتباطات چالش—به اشتراک گذاری اطلاعات جدید بدون ایجاد شک و یا وحشت—که می تواند سخت تر پیام برای تحویل در جوامع به حاشیه رانده شده.

تبلیغات

در حال حاضر هیچ واکسن در دسترس را برای جلوگیری از COVID-19 عفونت با این حال وجود دارد چیزهایی که می تواند انجام شود برای شروع به آماده شدن خانواده ها و جوامع است. اول وحشت است که هرگز خوب بحران استراتژی است. صحبت کردن با شما عزیزان در مورد برنامه های خود را برای محافظت از خود (و جوامع) در مورد شیوع و بحث در مورد چگونه شما می توانید از یکی دیگر. برنامه ریزی و آماده شدن با هم.

دوم تکیه بر اطلاعات از کارشناسان بهداشت عمومی تنها. وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط است که در مورد این رمان coronavirus که برخی از آنها می تواند مضر باشد. تنها دنبال منابع معتبر اطلاعات—این امر به ویژه مهم است که ما اطلاعات بیشتر در مورد ویروس ها و راهنمایی های جدید به اشتراک گذاشته شده است.

سوم در حالی که ما در سیستم بهداشت و درمان است و نه کامل است که آن را به اندازه کافی قوی برای حمایت از بیماران در بحران مانند این. ارتباط خود را با پزشک داروساز و یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما باید نگرانی (یا نشانه). آنها آماده هستند برای حمایت از شما.

در نهایت تمرین استاندارد سلامت عمومی روش های حفاظت برای جلوگیری از انتقال. شیوه های آن هنوز هم بهترین حفاظت. شستن دست ها, اجتناب از تماس بیش از حد صورت خود را با, و با خیال راحت تمرین های اجتماعی فاصله اگر شما احساس بیمار هنوز هم بهترین راه برای جلوگیری از انتقال بيماري.

این است که به سرعت در حال تحول وضعیت. به عنوان شیوع همچنان جلوگیری از شیوع بیشتر نیاز خواهد داشت همه دست به دست در عرشه برای محافظت از جوامع ما.


دکتر Nicolette Louissaint به عنوان مدیر اجرایی , بهداشت و درمان, آماده, که در آن او منجر سازمانی طرح برای پاسخگویی به مبرم ترین نیازهای بیمار قبل و بعد از بلایای طبیعی و بیماری و شیوع بیماری و حوادث فاجعه بار. قبل از پیوستن به, بهداشت و درمان, آماده, Nicolette بود مشاور ارشد وزارت امور خارجه هماهنگ کننده ویژه برای ابولا در اوج این بیماری همه گیر ابولا در سال 2014. او را دنبال کنید در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>