پیش بینی رشته کوه های راکی’ روز افتتاحیه چرخش به کوزه و خشکشویی رسما گزارش به بهار آموزش

رشته کوه های راکی کوزه و خشکشویی گزارش به بهار آموزش روز سه شنبه در نمک, رودخانه, زمینه, با تمرکز بر کلرادو بهبود آن در لیگ ملی-بدترین 5.87 شروع دوره از فصل گذشته.

که بهترین پنج کوزه را در, و موفقیت, با, بار چنین چرخش? در اینجا من قبل از بهار آموزش برنامه ریزی برای کلرادو چرخش می آیند روز افتتاحیه.

1. آلمانی مارکز

German Marquez #48 of the Colorado ...

جو آمون دنور پست

آلمانی مارکز از رشته کوه های راکی کلرادو بر روی تپه به رشته کوه های راکی کلرادو در آتلانتا بریوز در Coors زمینه 9 آوریل 2019 در دنور.

مارکز خود را دریافت کنید برای اولین بار حرفه ای روز باز شروع در 26 مارس در سن دیگو که در آن right-hander خواهد شد مجموعه ای را برای رسیدن به پتانسیل خود را به عنوان یکی غالب استارت. جامد فصل خواهد بود مارکز برش کامل اجرا کردن 4.76 عصر در 2019.

2. Jon خاکستری

Jon Gray (55) of the Colorado ...

هارون Ontiveroz دنور پست

Jon خاکستری (55) از رشته کوه های راکی کلرادو با این نسخهها کار در برابر لس آنجلس داجرز دوران دوم زمین باز یافته در Coors زمینه در دوشنبه 29 جولای 2019.

پس از دیدن او قوی 2019 فصل از خط خارج در اواسط ماه اوت توسط یک چپ پا شکستگی است که منجر به عمل جراحی پیشین در دور اول انتخاب کنید و آماده است برای بالا بردن بازی خود را یک بار دیگر. خاکستری بسیار خوب بود در Coors زمینه در سال گذشته رفتن 6-2 با 3.46 عصر.

3. کایل Freeland

Colorado Rockies Kyle Freeland pitches in ...

Helen M. Richardson, دنور پست

Colorado Rockies Kyle Freeland زمین در ششم زمین باز یافته در برابر آریزونا دایاموند در Coors زمینه on Aug. 14, 2019 در دنور.

هیچ کس در کارکنان گرسنه برای یک bounce-back فصل از Freeland. سال گذشته در روز افتتاحیه استارت تن به تن خیلی ضعیف او تنزل مقام به سه گانه-A آلبوکرک در مه 31. رشته کوه های راکی در حال شمارش را بر او برای به دست آوردن مسائل و اعتماد به نفس خود را.

4. آنتونیو Senzatela

Colorado Rockies starting pitcher Antonio Senzatela ...

اندی عبور از دنور پست

Colorado Rockies شروع پارچ آنتونیو Senzatela (49) به نظر می رسد به آسمان پس از یک, اولین ورود در برابر لس آنجلس داجرز در Coors زمینه 28 ژوئن 2019.

Senzatela شد و پیش بینی می شود در سال گذشته چرخش بیرون آمدن از بهار آموزش اما آلوده تاول بر روی پاشنه خود او با شروع فصل مجروح لیست به جای. پس از ساخت فصل اولین مارس 15, او نشان داد و چشمک می زند از بالا به پایان چرخش مسائل بود اما در تضاد با 6.71 عصر.

5. چی چی Gonzalez

Colorado Rockies starting pitcher Chi Chi ...

اورلاندو رامیرز آسوشیتد پرس

Colorado Rockies شروع پارچ چی چی Gonzalez کار در مقابل یک San Diego Padres خمیر در اولین دور از بازی بیس بال چهارشنبه ، 10, 2019, در سن دیگو.

گونزالس بود کلرادو, احساس خوب, تبادل داستان از فصل گذشته ساخت 12 شروع می شود و نشان دادن پتانسیل خود بزرگ لیگ اکشن بازگشت از تامی جان عمل جراحی است. راست دست پیتر لمبرت و جف هافمن نیز نامزدهای نهایی چرخش نقطه, اما مانند گونزالس که در آنها زمین به احتمال زیاد خواهد شد بستگی دارد در لیگ کاکتوس اجرای برنامه.

Subscribe to our رشته کوه های راکی خودی عضویت در خبرنامه برای دریافت آخرین اخبار تیم ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de