‘احتیاطی وحشت’: ساعت مودی را توصیه به ملت در میان شیوع کروناویروس

در زمانی که مرکز و دولت در حال کار در پشت سر هم به سینما سالن مدارس و دیگر اماکن عمومی برای ترویج اجتماعی فاصله گرفتن از نظر شیوع کروناویروس نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه گفت که شهروندان را به وحشت و تمام اقدامات احتیاطی لازم. او همچنین از مردم خواست تا خانه و اجتناب از همه غیر ضروری سفر.

“هرگز فراموش نکنید – اقدامات احتیاطی نه وحشت! آن را نه تنها مهم به خانه بلکه به باقی می ماند در شهر/ شهرستان که در آن شما هستند. غیر ضروری سفر نمی خواهد به شما کمک کند و یا دیگران است. در این زمان هر تلاش کوچک ما را بزرگ تاثیر” مودی توییتی.

آن است که به ذکر است که در روز یکشنبه(فردا) مودی به نام برای ‘Janta حکومت نظامی’- ‘مردم حکومت نظامی’ – محدودیت های اعمال شده توسط خود مردم را به باقی می ماند در داخل خانه. تماس به رعایت “Janata مقررات منع رفت و آمد” یا “مردم را منع رفت و آمد’ اعلام شد نخست وزیر در پنج شنبه شب. در حالی که صحبت کردن در راه پیش رو برای هند در مقابله با شیوع کروناویروس و ابتکار عمل است که شهروندان نیاز به مودی خواست که کل کشور به رعایت مقررات منع رفت و آمد یعنی آنها باید در خانه بمانند و از خانه کار می کنند در آن روز همچنین تشویق آنها به گسترش عمل برای روزهای بعد.

بیش از 3,700 مسافر قطار برنامه ریزی شده شروع به بین نیمه شب شنبه به 10 ساعت در روز یکشنبه خواهد ماندن در پی Janata مقررات منع رفت و آمد. تقریبا 7 کرور تجار و بازرگانان از سراسر کشور خواهد شد موسسات تجاری خود را به شرکت در منع رفت و آمد در میان شیوع کروناویروس. خود را 40 کرور کارکنان را نیز رعایت مقررات منع رفت و آمد.

در هند تعداد کل موارد مثبت عبور کرده 200 با چهار نفر مرده پس از آلوده شدن با این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de