Prashanth Neel اعلام کرد ‘KGF: 2’ به روز رسانی به زودی; طرفداران ترک, واکنش خنده دار در پست

‘KGF’ مدیر Prashanth نیل به توییتر گرفت برای ایجاد یک اطلاعیه در مورد KGF: Chapter 2 به روز رسانی. طرفداران که شده اند در انتظار برای چیزی حدود یاش و سانجی دات آینده فیلم بود, واکنش خنده دار به عنوان به زودی به عنوان Prashant چپ خود را صدای جیر جیر.

در حالی که مایل Kaikala Qglaser, Prashanth نیل نوشت: پیگیری صدای جیر جیر در مورد KGF: 2. های خورده دست از emoji او نوشت: “#KGFChapter2 به روز رسانی بسیار بسیار به زودی!!!” این اولین بار است که پس از مستند که Prashant نیل وعده داده است یک به روز رسانی در مورد فیلم.

طرفداران بود که خواستار همان پس از تولد خود را در 4 ژوئن سال 2020 در واکنش به این خبر خنده دار راه. آنها به الگوهای رفتاری از آنها انتظار پس از یک مدت زمان طولانی برای حتی شنیدن در مورد به روز رسانی در سراسر فیلم های یاش و سانجی دات در نقش منجر شود.

نگاهی به:

‘KGF: Chapter 2’ معرفی سانجی دات به عنوان آنتاگونیست Adheera در فیلم. یاش طرفداران در حال حاضر منتظر این فیلم تا کنون از ‘KGF: فصل 1’ برنده قلب خود را در سال 2018 است. مدیر Prashant Neel اعلام کرده بود که این فیلم خواهد بود پان هند فیلم خواهد بود که تبدیل به یک حق رای دادن پس از دیدن پاسخ در اطراف آن است. سرب بازیگر یاش دریافت مقدار زیادی از عشق و شناخت با تشکر از فیلم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de