Prakash Raj می پردازد شخصی خود و کارکنان و خدمه فیلم حقوق تا ممکن است در میان coronavirus مستند

بازیگر Prakash Raj است مطمئن شوید که این آسیب به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس است که محدود به عنوان امکان پذیر است و انجام بهترین خود را به اطمینان حاصل شود که کارکنان و خدمه فیلم رنج می برند نیست با توجه به سراسر کشور مستندات. Prakash در توییتر صحبت در مورد همان و گفت که او پرداخت می شود تا به کارکنان خود حقوق خود را تا مارس است و همچنین یک راه برای پرداخت دستمزد روزانه کارگران مبتلا به تاخیر انداختن شلیک خود را از سه به فیلم های آینده.

او نوشت: “#janathacurfew … نگاه به صندوق ذخیره. پرداخت پیشبرد حقوق برای توانمند سازی تمام مزرعه من .. خانه .. تولید فیلم .بنیاد و Personel کارکنان تا ماه مارس… نهایی یک راه برای به حداقل نیمی از حقوق به دستمزد روزانه کارگران از سه فیلم متوقف شد و با توجه به اجتماعی فاصله .. من هنوز انجام نداده است .. ادامه خواهد داد به انجام بیشتر با آنچه که من می توانید استطاعت .. درخواست هر یک از شما که می توانیم برای کمک به نیازمندان در اطراف شما… زمان برای بازگشت به زندگی.. زمان ایستادن در کنار یکدیگر است.”

چند روز عقب, انجمن صنفی تولید کنندگان هند راه اندازی یک صندوق امداد برای دستمزد روزانه کارگران از جمله نور پسران junior, هنرمندان و مجموعه کارگران که تحت تاثیر قرار گرفتن به دلیل تاخیر انداختن از شاخه با توجه به کوروناویروس.

Siddharth Roy Kapur, رئيس جمهور از انجمن صنفی تولید کنندگان هند تا به حال در بیانیه ای گفت: “با توجه به تعطیلی کامل همه تولید مرتبط فعالیت برای آینده قابل پیش بینی با توجه به COVID-19 شیوع دارد و محدود به یک تاثیر قابل توجهی بر زندگی و معیشت روزانه دستمزد حقوق بگیران در این صنعت است. انجمن صنفی تولید کنندگان تصمیم گرفته است برای راه اندازی یک صندوق امداد برای کمک به حمایت از کسانی که بیشتر متاثر از خاموش کردن. ما را تشویق کل برادری برای کمک به صندوق به اطمینان حاصل شود که ما می توانید انجام دهید همه ما می توانیم به حداقل رساندن اختلال در زندگی ما ارزش همکاران و همکاران در این زمان دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im