Prakash Jha را ‘Pareeksha: آزمون نهایی’ می شود مستقیم به انتشار دیجیتال

Prakash Jha فیلم بعدی با عنوان Pareeksha: آزمون نهایی این است که همه را به یک OTT انتشار در Zee5. ملی جایزه فیلمساز را Pareeksha ستاره Priyanka بوز, Adil Hussain, سانجی سوری و فرزند هنرمند Shubham Jha و همچنین به نمایش در 50 جشنواره بین المللی فیلم هند (IFFI).

برای اطلاع Pareeksha یک داستان با الهام از رویدادهای واقعی است و بر اساس یک ریکشا دستگاه کشش نام Buchchi که رویاهای دادن پسر خود را خوب آموزش و پرورش است. این فیلم باعث می شود یک نظر تیز در سیستم آموزش و پرورش ما. Pareeksha است که بر اساس تجارب پیشین DGP از بیهار Abhayanand Prakash گفته بود.

صحبت کردن در مورد همان, او در بیانیه ای گفت: “شری Abhayanand است IPS افسر و educationist که در حالی که خدمت به عنوان رئیس پلیس در بیهار را Naxal-مناطق آلوده در سراسر بچه ها از این روستاها بودند که پس از روشن با مادری خود عقل است که آنها را الهام بخش او را به شروع مربیگری آنها را به ترک بمبی-JEE – سخت ترین آزمون است که دانش آموزان باید قادر به پیوستن به یکی از بهترین موسسات آموزشی در کشور است. موفقیت خود را تا به حال تاثیر زیادی در جرم و جنایت آلوده بدلندز از بیهار و تفاوت ساخته شده است.”

او در ادامه افزود: “من احساس مجبور به گفتن این داستان ما در بر داشت فوق العاده جریان شریک در Zee5 یک پلت فرم است که به این موضوع رسیدن به آن را سزاوار است.” در طول coronavirus مستند چند فیلم را انتخاب کرده اند Zee5 به عنوان یک پلت فرم برای انتشار فیلم های خود را مانند Bamfaad بازیگران Paresh Rawal پسر Aditya راول و Shalini Pandey Ghoomketu بازیگران Nawazuddin Siddiqui و Anurag Kashyap و Chintu Ka تولد بازیگران Vinay Pathak و سیما Pahwa.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de