روابط عمومی ها Saurav و Animesh را ساوین ارتباطات رانندگی تاثیر گذار در رشد با وجود تاج مستند

روابط عمومی ها Saurav و Animesh را ساوین ارتباطات رانندگی تاثیر گذار در رشد با وجود تاج مستند – زندگی

انتشار: May 16, 2020, 17:39 IST | همکاری محتوا | بمبئی

پس از ماه مارس تا اواسط آوریل ریس ارتباطات ثبت شده 30 درصد رشد در کسب و کار خود

No investment or loan has been incurred by agency till date

بدون سرمایه گذاری و یا وام بوده است متحمل شده توسط آژانس تا تاریخ

درست زمانی که تاج مستند مجبور هر کس داخل خانه اینترنتی شد آنلاین هر فرد بند ناف با جهان خارج است. و ریس ارتباطات آینده راه اندازی شرکت ثبت شده با دولت هند است تاج کاملا زیبا! این شلوغ فاز است که تقریبا مانند انتقام شیرین برای موسس آن Saurav چودری که در راه اندازی این شرکت در سال 2017 و پس از صرف دو سال اول رو به هر چالش و هر شکست با شجاع تعیین.

Saurav دارای مدرک کارشناسی در رشته روزنامه نگاری و دارای 8 سال سابقه کار در روابط عمومی صنعت از جمله کار به عنوان یک شریک در شرکت روابط عمومی – Goldmine تبلیغات. مسلح با تجربه که Saurav پا به کسب و کار خود را. شخصا Saurav نیز مشغول به کار با بسیاری از مشتریان دولت مانند CSIR, PFRDA Noida قدرت و همچنین در مبارزات سیاسی کاملا چند از چهره های سیاسی در هند است.

اما بیش از این تجربه این بود که ‘در حال تغییر الگوی روابط عمومی صنعت’ که باعث Saurav برای شروع چیزی است که مقرون به صرفه و به راحتی قابل دسترس برای افراد و یا شرکت ها. او می گوید: “جدید در راه اندازی مبارزات خود را برای دریافت داستان منتشر شده در اخبار مهم پورتال. من فکر کردم من باید آمد تا با یک راه حل به نفع این مردم و کمک به آنها برای رسیدن به توده ها” آنچه که همچنین کمک به او را در این ماموریت است این واقعیت است که کل اکوسیستم آغاز شده تغییر نسبت به متوسط دیجیتال. پس از آن که Saurav فکر انجام کاری در روابط عمومی دیجیتال. این تصمیم با انگیزه بود و نه در حداقل توسط یکی دیگر از واقعیت است که روابط عمومی سنتی دارای چالش های خاص خود را.

هر چند جسارت به روابط عمومی دیجیتال تا به حال مشکلات خاص خود را دارد اما در نهایت Saurav قادر به غلبه بر آن هنگامی که مشتریان خود را شروع به توجه به تغییرات شدید در حضور آنلاین خود را با تشکر از تمام تلاش های روابط عمومی دیجیتال. Saurav می گوید در مورد آن روزها “این روند آغاز شده و ما شروع به رول. ما با داشتن منحصر به فرد کراوات یو پی اس با پیشرو, اخبار سازمان های است که کمک به ما برای به دست آوردن کار انجام شده در زمان محدود به شیوه و به طور موثر است.”

در سال 2019, Saurav پیوست شده توسط همکلاسی قدیمی از Bokaro Animesh کومار. Animesh یک B. Tech در علوم کامپیوتر با 6 سال تجربه در حوزه دیجیتال است. او یکی از بنیانگذاران-COO از ریس ارتباطات و با او همراه خود هسته تخصص در رسانه های دیجیتال. امروز او طول می کشد مراقبت از این عملیات و فروش بخشی از کار در این شرکت است.

همان سال ریس ارتباطات نیز ملاقات خود را ابراز پیروزی از اکتشاف لحظه! موجود مشتریان آژانس آغاز شده و تقاضاهای مصرانه برای تحت پوشش دیجیتال نیز هست. و بقیه سابقه است. در این 3 سال از کسب و کار آن سازمان موفق به انتشار بیش از 2000 مقاله برای بیش از 250 مشتریان.

در ماه مارس سال 2020 زمانی که نخست وزیر مودی اعلام کرد مستند به ضرب و شتم COVID-19 دیگری جالب فاز شروع به آژانس. پس از ماه مارس تا اواسط آوریل ریس ارتباطات ثبت شده 30 درصد رشد در کسب و کار خود را. فعلی موجی از مشتریان شامل راه اندازی & کارآفرینان در زمینه مد و سبک زندگی, سلامت, سرمایه گذاری, بالیوود, و غیره و همچنین وبلاگ نویسان و رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها ،

صحبت در مورد این دستاورد Saurav گفت: “ارزیابی از شرکت در Rs 6 کرور و ما به دنبال افزایش آن حداقل دو برابر در این سال مالی است. کل کسب و کار تا به حال موفق شده است در جریان وجوه نقد از مشتریان. بدون سرمایه گذاری و یا وام بوده است متحمل شده توسط آژانس تا تاریخ. در حال حاضر ما در حالت انبساط و ما در حال حاضر در مذاکرات با برخی از سرمایه گذاران برای سری بودجه.”

در طول یک سال گذشته این شرکت ایجاد یک استخر از همکاران از هند و خارج از کشور. Saurav توضیح می دهد: “ما در حال کار با بیش از 10 روابط عمومی سازمان و 50 همکاران در حال حاضر. محتوای شد یک چالش بزرگ برای ما است. گرفتن خوب newsy و با کیفیت بود و کار سختی برای ما است. برای مرتب کردن این ما ایجاد یک استخر از اخبار نویسندگان که با داشتن تجربه در اخبار صنعت و می نویسد برش لبه محتوا.” علاوه بر این, آنها نیز کار بر روی برخی از وب سایت های مانند theindiansaga.com و thesocialbuddy.com که در خدمت به عنوان منابع اطلاعات در مورد آخرین روند در جهان راه اندازی. این سازمان همچنین در حال کار بر روی تاثیر گذار در بازاریابی است.

با توجه به مستند زمان به عنوان یک ویترین زمان Saurav اطلاع داد که این شرکت با راه اندازی کمپین است که در آن به دنبال به دست آوردن کسب و کار بیشتر در روزهای آینده. در مورد آینده Saurav می گوید: “جهان نشان می دهد آنچه شما انجام داده اند و آنچه که شما در حال برنامه ریزی برای انجام این کار در آینده از طریق روابط عمومی است. همه من می گویم این است که ما در حال زندگی در یک اکوسیستم دیجیتال.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de