‘قدرت’ بازی: دریاچه ارزش ساحل کمیسر عمری هاردی می دهد شهردار Pam Triolo کامل پانسمان کردن در طول اضطراری جامعه جلسه هیئت مدیره در فلوریدا


Letting her have it, commissioner Omari Hardy called out Lake Worth Beach mayor Pam Triolo for cutting off people’s utilities during the Coronavirus crisis.

اجازه دادن به آن را دارند کمیسر عمری هاردی به نام دریاچه به ارزش ساحل شهردار Pam Triolo برای قطع کردن مردم آب و برق در طول Coronavirus بحران است.
عکس: screengrab (YouTube)

عمری هاردی به حال در همه زمان ها پنج شنبه شب.

و او نیز صفر بود به من بدهید.

دریاچه ارزش ساحل, فلوریدا. کمیسر اجازه شهردار این شهرستان Pam Triolo بیش از یک غفلت از قدرت در طول coronavirus بحران است.

تبلیغات

با توجه به پالم بیچ پستهای آتشین در نقطه ای از مشاجره حول چه کسی در میان رهبران شهر تا به حال اورژانس قدرت.

تنش پر از نشست دو ساعته صورت گرفت در یک شهرستان در سالن کنفرانس اتاق و ضربه اوج زمانی که هاردی متهم به شهرستان مدیر مایکل Bornstein از “خاموش کردن مردم چراغ در طول بهداشت جهانی همه گیر” و گفت: Triolo شد همدست چرا که او کاهش یافته است به تماس یک جلسه اضطراری در هفته گذشته به بحث در مورد مسائل مربوط به این بیماری کشنده نیز شناخته شده به عنوان COVID-19.

“این یک موز جمهوری چیزی است که شما در حال تبدیل این محل به را با به اصطلاح رهبری” هاردی فریاد زد Triolo پس از او به نام زنگ تفریح.

گرم مبادله شد همه در تصویری که بعدها ارسال شده به یوتیوب.

“ما قطع مردم آب و برق این هفته و ساخته شده آنها را پرداخت — با چه شده است می تواند گذشته خود را بررسی کنید — به نوبه خود چراغ خاموش در جهانی بهداشت بیماری همه گیر. اما شما لازم نیست که در مورد مراقبت! شما نمی خواهید به ملاقات!

تبلیغات

“شما مراقبت بیشتر در مورد رابطه خود را با [Nbsp] از شما در مورد افرادی که در خارج وجود دارد کار می کند.”

هاردی گفت: Triolo به Nbsp قدرت اضطراری برای اجرا در شهرستان حتی اگر دریاچه به ارزش ساحل نیست اعلام وضعیت اضطراری است.

تبلیغات

Nbsp اذعان کرد که 50 مشتریان را باید قدرت خود را خاموش در روز سه شنبه یک روز قبل از شهرستان منتشر شد بیانیه ای که shutoffs بودند که قطع شود.

Triolo پاسخ گفتن هاردی: “خارج از دستور. شما انجام می شود. تو رفته ای.”

پس از خزیدن دور او آمد و شروع به پریدن کرد به چهره اش و فریاد زد: “هاردی برای خانه دولت” — دلالت او نشان, درخواست دو بار “شما یک دوربین بر روی آن است؟”

تبلیغات

خروجی گزارش داد که هاردی و Nbsp نشده اند و در بهترین شرایط.

تنش تشدید هفته گذشته پس از هاردی نوشته شده درخواست نشست اضطراری برای جمعه 13هفتم به بحث در مورد این شهر پاسخ به همه گیر رد شد و Nbsp.

تبلیغات

شهر مدیر گفته قدردانی هاردی “جوانی و سرزندگی” اما توصیه هاردی که 30 برای “آرام کردن.”

دو مرد به پایان رسید تا گرفتن به چهره با یکدیگر پس از جلسه برگزار شده.

“همه چیز رو گرم شب گذشته اما من پشیمان نیستم یک کلمه” هاردی در توئیتر نوشت: قبل از تکرار این اتهام که شهر مدیر خاموش کردن چراغ ها برای ده ها تن از ساکنان.

تبلیغات

“و همکاران من نمی خواهم به بحث در مورد آن نمی خواهم به اذعان آنچه که ما انجام داده بود و من از دست های من سرد است. اما گاهی اوقات شما مجبور به گرفتن به مشکل به ایستادن برای آنچه حق است. که به نام #GoodTrouble,” هاردی گفت که شعار حقوق مدنی و نماد و کنگره ایالات متحده John Lewis.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de